| cristianorudi7 a întrebat:

Vreau sa bag la pariuri... utd-wolves 1, st etienne-lorient 1, rennes-lyon 12 , psg-om 12, bayer-kaiser 1, sampdoria-catania 1, lazio-roma 1x, real-atl mad 1, villareal- atl bi lbao 1... ce parere aveti, asta pentru cei care se pricep

2 răspunsuri:
| Razvan03Andrei a răspuns:

Nu sunt sigur ce ai scris pa'colo dar zic ca iti ies doar 4-6 meciuri pentru ca prea multe si esti prea sigur pe tinehee hee
Sincer poti sa iti incerci norocul dar mai mult de 6 lei nu as pune in locul tau pe acest biletwinking

| livio70 a răspuns:

E buna alegerea...