| BeautifulAngel a întrebat:

Vreau sa citesc online o banda desenata in romana cu fairy tail sau cu naruto
imi puteti da un site?big grin
dau funda!

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Mai intereseaza-te si tu, site-uri nu stau sa caut acum(scuze) pentru ca am treaba, dar benzile alea desenate, daca nu stii, se numesc manga, asa scrii daca vrei sa le gasesti, mai documenteazate si tuwinking

| BeautifulAngel explică:

Dar vreau in romanatongue

| kyuubiale2910 a răspuns:

Manga poti gasi (ro) pe Anime3Kage.com
Eu zic sa te uiti la anime inloc sa citesti manga, e mult mai interesant asa sa auzi vocile lor si melodiile de fundal te fac sa intri in personaj. E mult mai captivant mai ales ca poti vedea filmele
Naruto are 4 filme.
Naruto shippiden 7 filme (trebuie sa apara filmul 8)
Din cate stiu eu Fairy tail are 2 filme
Poti sa vezi anime-urile pe AnimeKage.com /.org