| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa comand cateva pachete de carti de joc de aici http://www.theory11.com/playingcards/.
Siteul este dina USA deci de unde ridic coletul? vama, posta, vine acasa de la posta?
Mai platesc unele taxe pe langa cele de la checkout de pe site?
Mi se mai percepe vreo taxa specifica Romaniei? nu stiu tva ceva
Sau pretul este cel pe care il platesc lor (theory11), fara alte taxe din Romania?

1 răspuns:
| AndyCMA a răspuns:

Dakai din USA platesti cv dar iti spun ca de obicei eu stiu ca daca e cv gen fan courier platesti la primere si prin posta la fel dar daca ai cont paypal il folosesti si vine acasa la tine si iti ia bani din el
funda pls