| ȚiulicăGabriela a întrebat:

Vreau sa downloadez si eu melodia : Melissa Lefton & Scott Hollingsworth - Anything Can Happen dar nu am putut sa gasesc un link de download pe nincaieri
ma puteti ajuta?
care e primul dau fundita

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

O poti descarca de pe youtube folosind mozilla si youtube downloader pe care il instalezi de aici https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/easy-youtube-video-downl-10137/ NoROCK!

1 răspuns:
| aliceinchains a răspuns:

Bună. Dai "Copy" link-ului melodiei de pe youtube, intrii pe www.listentoyoutube.com, dai paste în căsuța aia, apoi Go, Download Mp3 și Save. Atât. :)
Zi faină!