| CrazYKid0 a întrebat:

Vreau sa fac farse la telefon. Ceva idei despre ce sa vorbesc?

Răspuns Câştigător
| anabahebak a răspuns:

Spune : Am ascuns cadavrul acum ce fac? laughing Asta e ce mai tare.

5 răspunsuri:
| Burondo a răspuns:

Cv gen,, am ramas insarcinata!rolling on the floor... bine asta doar in cazul in care esti fata

daca esti baiat. hmm nujj cv gen : il ameninti pe acolo. nujj.

| Cristina_Stefan_1980 a răspuns:

Suni si intrebi daca primesc comenzi, aca raspunde afirmativ spui: Sezi, asta e tare rau

| Paul321 a răspuns:

Spune`i daca e baiat : "Ba dc mi-ai sunat nevasta si cate altele laughing

| roxanabombonik a răspuns:

Daca esti fata: Buna iubi uite am ceva sa iti spun... Am facut dragoste aseara cu un baiat...Ah asa bine mam simtit si peste 9 luni vine barza la noi doi deci ai bani sa avem grija de el?
El va fi furios laughing
Daca esti baiat: Ceau iubire ma despart de tine... Inchizi telefonul...
Ea te va suna inapoi... deci funda? big grin

| Ch0c0lat3DuIs3 a răspuns:

Cand suni pe cineva ai grija sa nu razi...
iti voi spune replici pe id de mess...dj_anita_t9