| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Vreau sa fiu nesimtita! Dar cum? Funda la cel care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Simplu, te iei de oamenii si de defectele acestora. Chiar nu inteleg totusi de ce vrei sa faci asa. Oamenii nesimtiti de obicei sunt evitati de toti raised eyebrows.

| sowhatt a răspuns:

Cand te doare ceva nu simti... a fost o gluma asta..nu iti spun...tongue ca in Romania sunt prea multi, nu ne mai trebuie inca unul!big grin

| paaauul a răspuns:

Vezi ca daca vrei cu adevarat acest, la un momentdat o sa-ti para rau laughing deoarece toata lumea te v-a crede chiar nesimtit/a! Chiar daca tu nu esti laughing...dar poti sa fi nesimtit in multe moduri, de exemplu sa vorbesti foarte urat asa cu oricine, si sa nu-ti pese da parerea altora smug

| NirvanaSk a răspuns:

Pai, sunt mai multe feluri.Dar nesimtita nu e bine sa fi. Totusi iti zic cum.

1:
- Fii zgarcita.
2:
- Fi nepasatuare
3:
- Fa glume proaste persoanelor.
4:
- Nu asculta sfaturile altor persoane.