| troublemakergirl a întrebat:

Vreau sa fiu nesimtita si nu pot. Are cineva vreo idee cum pot deveni nesimtita?

Răspuns Câştigător
| CherNadya a răspuns:

Buna,comica intrebare....Pai fii indiferenta si nu te mai mai gandi la nimeni decat la tine insati.Incearca sa nu mai pui suflet pentru nimeni si sa nu mai ajuti pe nimeni.Succes!

3 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Poti sa fii nesimtita nesimtitelor. O sa gasesti pe cineva care o sa te puna la punct. Una e sa fii nesimtit, si una este sa ai tupeu.

| sebiku a răspuns:

Si eu imi doresc acelasi lucru

| TheCosminutzu a răspuns:

Dupa parerea mea ai nevoie de mult tupeu big grin sa nu-ti pese de nimic oricum te obisnuiesti mie imi iese laughing