cami
| cami a întrebat:

Vreau sa fiu ceva mai nesimtita. Cum as putea reusi?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Dar cine a zis ca pana acum ai fost fata de treaba .si simtitahee hee? eu am stiut mereu ca ai o parte animalica in tine .Rrrr.
Apropo, nu ai invatat nimic din raspunsurile mele pana acum raised eyebrows?

34 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cami, sa ma anunti si pe mine cand reusesti. Sincer, si eu vreau asta.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu ai nevoie de asa ceva happyU esti foarte draguta asa cum esti kiss
Nu ajuta la nimimc nesimtireawinking

cami
| cami explică:

@sweet_girl_carmen, pai de ce n-as fi?
@Bubulina, chiar deloc.
@kayan, cand are loc prima lectie?
@Flav, pana la urma trebuie, nu?
@naya, cu tine nu mi-e frica laughing
@GeOrGy, sigur, sigur, sigur?
@Ruxy. merci. O sa fiu pe cat pot.
@Taly, inca nu am permis auto.
@eu_o_mare_enigma, toate visele mele broken heart s-au naruit.

cami
| cami explică:

@nony, rrrrrr rolling on the floor hai ca asta mi-a placut laughing)))) zau, chiar asa animalica par? laughing)
@Bro... eu as intra, da' cine ma baga?

cami
| cami explică:

@GabrielAndrei,... daca ar fi sa mi le amintesc... N-as sti sa le tin evidenta.
@furni, cum de ce? Pai daca tot timpul iesim in pierdere? De ce n-am fi si noi ca ceilalti? "CU GREU SCAPI" poate vrei sa spui... Mi-ar placea mie sa spu asta laughing "Vai, sunt asa de nesimtita, incat as vrea sa fiu ceva mai simtita"
@albastrel-alinu stiu, cam ai dreptate aici.

cami
| cami explică:

@Cadariu. D, multumesc fumos happy
@blu3ey3s, n-o las. Am avut mai mult de pierdut.
@Sensei.BRO, multumesc, multumesc pentru sfat. laughing (cea mai favorabila mi-e faza cu maritatu' )

cami
| cami explică:

@SweetCandy, bravo. De multe ori ma intreb : o fi bine, i-oi supara? i-oi amagi?
@mumoasa, multumesc, stiu tu intotdeauna esti draguta.

| SweetCandy a răspuns:

Uite, intrebarea asta a fost primul pas...rolling on the floor
glumesc...incearca sa faci ce simti si sa ai reactii de moment, adica sa nu te mai intrebi daca e bine sau nu ce faci, insa de multe ari ai de pierdut daca esti "nesimtit' cum spui tuhappy

| BUBULINA a răspuns:

Glumesti nu ?

| Dan a răspuns:

De ce vrei sa fi nesimtita? Este mai bine asa cum esti, o fata simtita si frumoasa.

auran
| auran a răspuns:

Nony stieeeeeeeeeeee...laughing

| albastrel a răspuns:

Spune opusul la ceea ce ai spune de obiceiwinking

| frida0purple a răspuns:

1. Scuipa seminte pe strada
2.Arunca gunoaie pe jos
3. Pune manele in autobuz
4.Nu da loc la oamenii batrani in autobuz
5. Ia-te la cearta fara motiv cu toate vanzatoarele.
Dar totusi nu le face!
Asta inseamna nesimtire pentru mine!

| andreyutzzu3 a răspuns:

Vorbeste mult si laudate de 2 ori mai mult. Asta ii oftica pe oameni... cel putin pe mine

| kayan a răspuns:

Vrei sa-ti dau lectii? laughing. depinde ce intelegi prin nesimtita si in ce situatii vrei sa fii asa... ce te-a suparat?

| Ruxy a răspuns:

Nu stiu daca nesimtirea e o solutie buna, indiferent de situatie. Daca vrei, poti incerca putina indiferenta...cred ca o sa te simti si tu mai binewinking

| naya a răspuns:

Watch my steps laughing

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Da add la pufy_bad_girl..si te invatlaughing

| margaritar a răspuns:

Mai bine las'o baltawinking de cele mai multe ori ai avea de pierdut nu de castigatwinking

| sweet_girl_carmen a răspuns:

De ce vrei sa fi nesimtita? oricum poti incepe prin ale raspunde oameniilor ceva mai nepoliticos

| eu_4161 a răspuns:

Incepe prin a spune tuturor ceva nepoliticos... Fa-te ca nu iti pasa, si nu spune, te rog sau multumesc...si in niciun caz ceva de genu"Sper ca te-am ajutat", Nu mai spune buna sau pa... Iar daca cineva te intreaba ceva si tu nu vrei sau nu stii sa raspunzi si el "te obliga" sa raspunsi, spune-i in fata...Intra in vorba si poti intrerupe cat vrei vorba alcuiva.
In orice caz ce te-a apucat de vrei sa fii nesimtita.
Ok.Pa.Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai in sange ''nesimtirea'', nu poti fi.imi pare rau sa te dezamagesc.cu nesimtirea te nasti, iar in cei ''7 ani de acasa'', o cultivi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in politica, sa vezi ce repede inveti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu, incearca sa iti amintesti toate situatiile in care faptul ca ai fost de treaba ti-a adus prejudicii, si nu beneficii... statistic numarul acestor situatii este mai mare decat cel in care ai de castigat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa fii cumva cum nu e bine? De ce sa-ti doresti ceva de care cu greu scapi? De ce vor oamenii azi sa imbratiseze raul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti amintesti pe moment cateva situatii, inainte de a lua o decizie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cami pai daca vrei sa intri in politica, lucrurile stau asa. Ori esti vechi in activitate, vezi Iliescu si gloata. Ori ai pe cineva in spate, vezi Elena udrea sau EBA. Ori te mariti cu cineva, vezi Victor Ponta (s-a maritat cu Daciana Sirbu, fata lui Ilie Sirbu). Ori esti unul din capii lumii interlope, vezi pacaliciu ala de a fost facut mare director nu stiu pe unde si au aparut victimele lui la tv sa povesteasca cum ii lega de gard in popou gol si-i batea cu lantu. Ori te bagi cu tupeu (desigur dupa ce ai intrat in partid) si te faci remarcata de mai marii locului, ca te propulseaza ei. Ori esti mare rege al asfalturilor sau mare latiundiar si pompezi, scuze, sponsorizezi partidu, vezi fratii Petreush, scuze fratii Negoita. Succesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu greu...eu la asta lucrez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dmonik-ar trebui sa-ti ocupi timpul cu altceva mai folositor.nu iti va reusi ceea ce vrei tu sa devii, si stii de ce, nu? poate intr-o alta viata, insa acum..., nici vorba.insa ar trebui sa fii mandra ca sunt persoane care te apreciaza si te respecta asa cum esti tu.