| Bobalca_Mony_1979 a întrebat:

Vreau sa ii dau un cadou fratelui meu de 17 ani de craciun dar nu stiu ce ajutor! PS:el este genul de baiat care sta in casa pe laptop

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ceva care sa-l scoata din casa, un catel, o minge...

| T0T a răspuns:

Un tricou sau un ceas, poți să îi faci și o scrisoare de mână.

| Divy a răspuns:

Îi ţine de cald la posteriorhee hee
Un cooler sau un accesoriu pentru laptop cred că asta şi-ar dori

| Catalinhhh a răspuns:

Dacă se joacă jocuri, ai putea să-i cumperi un joc care și-l dorește mult, niște căști, mausu sau tastatură de gameri. Un parfum, un tricou cu ceva ce-l reprezintă.
Super gestul, mai nou, mai rar în ziua de azi. Multă sănătate, sărbători fericite și baftă cu cadoul!