| ZuzuxX a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un skateboard de la InterSport! Cei ce au cumparat de acolo sa imi spuna daca sunt bune! Si cei ce se dau cu placa, cam cat v a luat sa invatati?! Adica frate cat de greu poate sa fie!laughing))Dau funda:X:X!

1 răspuns:
| DjYeti a răspuns:

Mi-am cheltuit banii de buzunar pe skateboard-ul Stateside Voltage Slimeball Skateboard Green. Nu a fost ieftin dar merita..sincer am invatat sa ma dau cu placa la un nivel mediu in 5 anistraight face poate construiai marele zid romanesc in 5 ani dar eu nu am invatat asa usor. poate tu vei fi mai rapidbig grin succes la cumparaturi!