| Brunetzika18 a întrebat:

Vreau sa imi explicati ce inseamna urmatorul aforism: spune-mi ce mananci, ca sa-ti spun cine esti. semnificatia acestui aforism chiar nu o inteleg mai erau aforisme de genul asta :spune-mi cu cine umbli, ca sa-ti spun cine esti asta il inteleg dar celalalt nu.imi puteti explica va rog? urg. multumesc. dau fundita pentru cel mai lung raspuns...

2 răspunsuri:
| Dianna35668 a răspuns:

Adica tot aia.laughing ca de ex: ce mananci? o prajitura. deci, ce esti? un dulce. un scump\a.happy happy

| Brunetzika18 explică:

Alte idei?