| andree21a a întrebat:

Vreau sa-mi fac singura o a2-a gaura in ureche dar nu stiu daca doare sau nu.Imi puteti spune cum sa fac sa nu ma doara? mersi :*

Răspuns Câştigător
| anonima01 a răspuns:

Parera mea este ca nu ar trebui sa iti faci singura gaura in ureche mai bine te duci undeva sa-ti faci, cu siguranta te va durea (chiar daca ti-o faci acasa sau intr-un loc autorizat), insa acasa ai sansa sa ti se infecteze.
Sper ca te-am ajutat, oricum faci ce vrei.
P.S.: Si eu mai vreau sa-mi fac un rand de gauri, dar nu mi-l fac acasa.

2 răspunsuri:
| AxelTerner a răspuns:

Parera mea este ca nu ar trebui sa iti faci singura gaura in ureche mai bine te duci undeva sa-ti faci, cu siguranta te va durea (chiar daca ti-o faci acasa sau intr-un loc autorizat), insa acasa ai sansa sa ti se infecteze.
Sper ca te-am ajutat, oricum faci ce vrei.