| GinglindSummer a întrebat:

Vreau sa imi fac tatoo pe citeva luni.Este oare posibil asa ceva? daca da unde trebuie sa ma adresez?... in moldova

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Iti poti face un tatuaj semipermanent, care va fi vizibil aproximativ 6 luni. Se realizeaza la fel ca si cele obisnuite, adica se bate in piele, insa cerneala se va duce, treptat. Te poti adresa la un salon obisnuit de piercing si tatuaj si sa intrebi, se prea poate sa realizeze si semipermanente.