| ღTootydeCoolღ a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog in care sa scriu o poveste cu mai multe parti. Pe langa poveste, vreau sa ma adauc imagini si alte texte. Ce site as putea sa folosesc. Voi ce imi recomandati, vreau ceva mai bun.
P.s. : Ce parere aveti de Wordpress.com, eu nu l-am folosit niciodata!
Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Wordpress sau blogspot...pe ambele e ok vreau doar o singura chestie sa imi dai si mie un link atunci cand incepi sa scrii merci

2 răspunsuri:
| ღTootydeCoolღ explică (pentru LittleBugsBunny):

Ok iti voi da happy!

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru ღTootydeCoolღ):

Multumesc :3