| lostgirl54 a întrebat:

ati putea sa imi spuneti o parere despre genul acesta de site? Ar merita sa mai scriu sau nu?
https://lostfornow1.wordpress.com/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns:

Interesantă idee. Felicitări!
De ce să nu meargă? Chiar dacă sunt mii de bloguri de acest gen asta nu înseamnă că trebuie să te oprești din a încerca și tu să ai unul.
Acum vine "critica". E constructivă :-)
Tu spui că vrei să comentam si noi, dar nu am gasit nicăieri unde să pot face asta. Poate pentru că sunt pe tabletă și sunt limitată la anumite comenzi.
O să îți urmăresc blogul și promit că o să pun întrebări. :-)

| lostgirl54 explică (pentru MgdDroopy):

Apare un plus in josul fiecarui articol si trebuie sa dai pe el pentru a comentahappy
Si iti multumesc, cred ca o sa continuu sa scriu.

| MgdDroopy a răspuns (pentru lostgirl54):

Atunci e tableta mea de vină. Sau eu ca nu am văzut. Pai, ce sa zic? Spor la scris. Iar daca vrei critici constructive, caută-mă! Că doar de bine probabil o să îți spună familia :-)