| ana_5516 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou. Ajutati-ma cu idei. Vreau sa fie subtire, colorat, cu bluetooth, camera foto si sa il pot lua din magazinele orange.

Mersi!

5 răspunsuri:
| LolNope a răspuns:

I-ati un Iphone 4 de la Orange.Acum l-au primit.

| SteffishoOr a răspuns:

De ce nu te duci intr-un magazin Orange, si vezi cam ce iti place? Sunt foarte multe telefoane care arata bine, sunt bune si ieftine.
Un Sony Ericsson, Nokia, Motorola thinking

| selena_5281 a răspuns:

Samsung s5600
tongue
al meu e mov si f dragut

| JustForLove a răspuns:

Lg cu touch screen... am si eu si crede.ma ca este super. are bluetooth, radio, camera foto, inregistreaza. e super. nu vei regreta daca iti vei lua
p. s eu il am din Spania si costa 148 euro

| ana_5516 explică:

Am uitata sa zic: sa ii pot pune si card de memorie si sa nu fie cu touchscreen