| dani_6587 a întrebat:

Vreau sa joc counter strike si nu merge de la windows (am windows 7 ultimate)stiti vreun counter care sa mearga pe acest windows sau cum pot sa-l fac sa mearga.mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| it_7416 a răspuns:

Pai daca nu este compatibil incearca sa folosesti depanatorul de compatibilitate. daca vrei neaparat sa joci cs si acest procedeu nu merge instaleaza windows xpbig grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreii1 a răspuns:

Sau incearca CS Source, cred ca merge pe Windows 7 ( din ce am auzit merge si pe Mac OS, deci sigur merge si pe 7)

| zebrut12 a răspuns:

Am eu o sugestie dar trebuie sa dai pe `virgula sus cand iti intra acolo cs si bagi serveru connect zp.godplay.ro