| Adiiii a întrebat:

Vreau sa las pe cineva fara hi5.deoarece nu ii stiu parola ca sa. i inchid hi5.as putea aplica alta metoda? sa. l blochez cumva? cum raportez ceva pentru a. i bloca contul? >>fundita

2 răspunsuri:
| Adiiii explică:

1.scuza.ma dar nu mie frigthinking
2.si daca isi face altu ce?raised eyebrows sa.si facarolling eyes
3.ma ajutzi... sau taci dracu din guraoh go on

| Whisper1990 a răspuns:

Cred ca a venit momentul sa va luam si la misto putin pe voi utilizatorii negativi de pe TPU.
Cu ce naiba te incalzeste pe tine ca ii stergi contul acelei persoane, nu isi poate crea alt cont intr-un minut?
Mi se pare ca te chinui degeaba,
1.Nu o sa reusesti acest lucru niciodata, raportand acel "ceva"
2.Intrebare idioata.