| LarisaIv a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon nou cu 1500 de lei.Am banii stransi, dar tata zice sa daca o sa mi-l cumpar nu mai vad nici un ban de la el.
Ce sa fac? Cum sa-l conving sa ma lase sa mi-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| Dyannax a răspuns:

Trebuie sa insisti! Du-te la el si spune-i ca ai mare nevoie de un telefon nou si roaga-te putin de el si spune-i ca nt banii tai asa c faci ce vrei cu ei.(sper ca te ajuta)

3 răspunsuri:
| crinaalexia a răspuns:

Asa zic toti paritii si eu am avut o situatie asemanatoare laughing) si adoua zi mi-a luat un ceas cu €100 laughing) deci ia-l linistitawinking

| LarisaIv explică (pentru crinaalexia):

Acum ma ameninta ca merge si el si isi cumapara cel mai scump telefon si nu mai face nimic in casa(vrea sa revoneze ceva)...

| crinaalexia a răspuns (pentru LarisaIv):

Ehh Asa sunt parinti astia...