| ProblematicUser a întrebat:

Cum sa il conving pe tata sa ma lase sa imi cumpar un telefon? El tot imi spune ca in Septembrie apar alte modele si pretul la telefonus care vreau sa il iau scade(S4),dar totusi telefonul este din bani mei.

3 răspunsuri:
| anonima0101 a răspuns:

Pai.poate are dreptate tata-l tau ..adica cred ca are o sursa sigura cand ti-a spus ca " in Septembrie apar alte modele si pretul la telefoane" Deci mai bine astepti puppy dog eyes big hug!

| lorena15 a răspuns:

Asculta-l, dai mult mai multi bani acum

| Euunuconteaza a răspuns:

Pai..nu stiu si o prietena de-a mea a trecut printr-o perioada ca aceasta.Dar ea a facut greseala ca in fiecare zi sa-l intrebe daca ii cumpara telefonul cat mai curand si pana la urma tatal ei a pedepsit-o si nu a mai lasat-o sa-si ia telefon...Nu stiu exact dar te sfatuiesc sa nu-ti zapacesti tatal!