| SportyZizzu99 a întrebat:

Vreau sa-mi fac Blog personal pe faceboook.Dar nu stiu cumbatting eyelashes Cine ma ajuta?

8 răspunsuri:
| Wanna_1916 a răspuns:

Banuiesc ca te referi la o pagina, nu?

| SportyZizzu99 explică:

Dar nu`mi faci tu o pagina ca mie nu`mi iese.Te pun admin.love struck Plizzz

| Wanna_1916 a răspuns (pentru SportyZizzu99):

Poi ti-o fac pe contul meu de messenger, bine? Dar mai bine ca sa nu mai vb prin mesaje asa, da-mi id-ul tau de messenger intr-un mesaj si vb pe mess..ca va trebuie sa te intrebare cum vrei.

| SportyZizzu99 explică (pentru Wanna_1916):

Ok.

| SportyZizzu99 explică (pentru Wanna_1916):

Nu merge sa-ti trm mesaj..trm tu mesaj cu idd-u tau

| Wanna_1916 a răspuns (pentru SportyZizzu99):

Nici mie nu imi merge caci sunt inca junior. Iata id-ul meu : oana_marinela2007. Dupa poti sterge acest coment.

| Wanna_1916 a răspuns (pentru Wanna_1916):

Eu acum ies, daca este si mai doresti ajutor, vorbim maine pe mess.