| Ensem a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog...
cine ma ajuta?
Funda!

2 răspunsuri:
| Luciii a răspuns:

Buna Catalina,
Sa iti faci un blog este o idee minunata. Urmatorii pasi isi vor spune ce trebuie sa faci:
1.Sa intri pe www.blogspot.com
2.Urmezii pasii ilustati, dand un nume blogului tau.
3.Incepi sa scrii.
In 3 pasi (simpli) ai creat un blog.
Pa, pa

| floweray a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti creezi site-ul/blog-ul cu www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!