| Messyhair a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog de moda. Nu stiu ce nume sa-i pun. Ma puteti ajuta? Fundita.

14 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Parerea mea e sa nu pui chestii gen ce prezentari de moda au fost,sa pui poze cu creatiile marilor designeri
eu personal nu m-as imbraca niciodata ca fetele alea,o prezentare de moda e facuta sa atraga atentia...

pune ce e la moda,dar ce se poate purta.
cum ar fi : se poarta designul marinaresc
pune cateva modele de outfituri,accesorii genti

te-as mai sugera sa ai si o categorie pe blogul tau in care sa pui articole,cum ar putea decora niste blugi sau cum ar putea sa isi faca o bratara din material si margele,chestii care pot fi facute de noi acasa si de ce nu, sa faci chiar tu chestiile astea inainte, sa fi un exemplu pentru cititoarele blogului tau

te rog sa imi lasi PM cand il termini
cu siguranta te voi urmari tongue

| loricel a răspuns:

Fuchsia effect.

| Classy a răspuns:

FashionableLady

| Adry05 a răspuns:

Fashion World [lumea modei]
Sau ai putea folosii ideea lui @brainz, e foarte buna si aceea! xD
O zi buna!happy

| Kristina_3133 a răspuns:

MeSSyhaIRlovefashion sau Fasion World.Intreaba-ti si prietenele! Poate te ajuta ele!winking

| rahelyta a răspuns:

Ceva cu fashion si numele tau si eu vreau blog ma ajuti si tu pe mine? big grin

| Reznov a răspuns:

La blogguri in general se pun titluri de genul:
Messyhair's fashion blog.
(in traducere: blogul lui Messyhair de moda)

| TheWorstNightmare a răspuns:

FashionStile, MyFashionNews, LoveFashion, TheFashion, FashionFan, FunnyFashion
Sper cate-am ajutwinking

| fffandreeea a răspuns:

Beautyage

| hailei2007 a răspuns:

Chicromania

| Leandro a răspuns:

Bestfashion, emoda, moda4u, tpm, onlyfashion, justfashion, etc

Apoi, mergi pe www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site, Forum sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, ai gratuit hosting, spatiu, trafic nelimitat, adresa tip nume.ucoz.ro si o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| julius a răspuns:

Nu ar fi indicat sa-i dai un nume cu "fashion" pentru un blog de moda, ai putea sa pierzi din cautarile cu "moda". Uite aici un bun exemplu doar cu numele persoanei desi se vrea blog de moda : http://www.ancastanciu.tk

| ema_1818 a răspuns:

Deja ai un nume Messyhair, scoti hair si zici Messystyle

| Teo2002Mary a răspuns:

Poate Fashion DAY Sau FASHION&GLAMOUR!