| dynakiss a întrebat:

Vreau sa-mi fac facebook si nu stiu ce poze sa-mi pun. astept pareri

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai iti pui poze cu tine(dar nu multe ca nu suntem e hi5 big grin)
si ai mai putea sa iti spui poze cu actorii preferati

bye-bye

| denisssa a răspuns:

Pai poze cu tine cat mai multe si daca ai tu niste poze preferate cu orice sau oricine le poti pune acolo:X
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai bine pui poze cu tine evident dar mai exista niste poze cu fetijoare si din astea pe care le etichetezi cu pr tai(daca vrei am eu f.multe da add anku_yo98)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii cum sa o faci intra pe www.4facebook.eu

| JuusStMe a răspuns:

Paii`thinking potii sa-ti puii poze cu tiine si cu prietenii taii. Cel putiin eu asa am facuut`batting eyelashes
Bafta in continuare`! big hug