| Flöricicä a întrebat:

Vreau sa-mi fac pe facebook un album si sa pun poze cu prietenii mei buni, dar nu stiu ce nume sa. i pun albumului. Vreau si eu idei daca se poate in engleza dar nu din astea gen "My best fiends forever". Ceva mai special

Răspuns Câştigător
| sirina_7189 a răspuns:

Esti romanca,asa ca ar trebui sa pui un titlu in limba ta
de ex: gasca mea, TPU, prieteni mereu...

2 răspunsuri:
| Bybyiii a răspuns:

Ai putea sa pui "Kids" sau "my Kids".ar suna foarte dragut dar mai bine te pricepi tu sa alegi deoarece gusturile diferahappy

| Simoo14 a răspuns:

Friends are my life sau Besides they always smile, alte idei numai amhee hee.:*:*Sper ca-ti plac:*