| babyangel a întrebat:

Vreau sa-mi fac suvite albastre, ce (vopsea) recomandati?

This is me:

http://i970.photobucket.com/albums/ae186/yulya_93/yulya- 1.jpg

:D

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Ia de la farmacie albastru de metil sau violet de gentian.pe parul blond cred ca va prinde albastru, pe saten-roscat iese verde.bafta

| Mady_1319 a răspuns:

Eu folosesc albastru de metil, se gaseste in farmacii si e 2, 50 ron, se prinde foarte bine pe parul tau, Sper ca ti-am fost de ajutor. pahappy

| Andra_6228 a răspuns:

Incearca cu albastru de metil de la farmacie.asta daca ai deja cateva suvite blonde. pui cateva picaturi de albastru in apa si suvitele blonde se fac albastre

| byby_7642 a răspuns:

Eu zic ca ai un par prea frumos si nu are rost sa il arzi mai ales ca nu arata bine pe barul blond. daca vrei ai putea sa mergi la farmacie si sa cei solutii care se duc dupa cateva spalari sunt si ieftine pana in 5 lei maxim happy