| LolaGreen a întrebat:

Vreau sa-mi fac un cont pe facebook dar nu pot sa deconectez celalt cont. fundita. urgent

Răspuns Câştigător
| niknip a răspuns:

Intra la Contul meu : Setarile contului si apasa pe dezactivare cont

7 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Păi cum nu poţi? Mai încearcă încă o dată, din colţul paginii, la Contul Meu, apoi Log Out.

| LolaGreen explică:

Nu pot sa-mi fac alt cont

| LolaGreen explică:

Multumesc la toti care m-ati ajutat.

| Killaritza a răspuns:

Trebuie sa il dezactivezi trebuie sa dai la niste setari pe acolo gasesti oricum bafta

| Biby_8358 a răspuns:

Buna Lola!

am avut si eu aceeasi problama.ideal ar fi sa rogi pe cineva sa intri pe pc lui si sa intri pe contul acela care nu se inchide.asa contul de pe pc tau s-ar deconecta. sau cauta sus la contul meu la deconectare. SUCCES!

| ALeX_8843 a răspuns:

Pai dai la contul meu si iti apare acolo optiunea Log Out

| ALeX_8843 a răspuns:

Intrii pe profilul tau si o sa-ti apara in dreapta sus "Contul Meu" dai click pe el si dupa dai Log Out