| BuBuLiNa_7033 a întrebat:

Vreau sa`mi fac un id si nu gasesc vreau sa`mi fac un id si nu gasesc.Toate idùrile sa apeleze la mine. (cele mai traznite idei de id vor primi fundita).

3 răspunsuri:
| anutsaa a răspuns:

Pr1ntesa_haladita_sukara_dulce_te_pupa_pe_portofel
bombonik_sexxxy_bebelusha
sex_ora_la_viteza_cu_bubulina
bubulina_number_one

Astea mi se pare cele mai haioase. Când le văd pe tipele cu id uri de genu' îmi vine să o iau la fugălaughing

| Mist a răspuns:

Nu stiu_eu_deastea@yahoo.com
caut_o_prietena@yahoo.com
sase_cai_frumosi@yahoo.com
un_id_traznit@yahoo.com
nu stiu_ce_id_sa_imi_fac_si_intreb_pe_toti_pentru_unu@yahoo.com
ii_dau_fundita_lui_Mist@yahoo.com
bafta

| Doodle_8466 a răspuns:

Torpedou_vasile rolling on the floor, ...liviutz_manelistu_bossu_2010rolling on the floor...gaina_gangster_mafia_rusa rolling on the floor