| lilskies a întrebat:

Vreau să-mi schimb semnătura de pe carnetul auto!
Si imi trebuie o scuză bună așa că spuneti-mi una, va rog!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cum vine asta? Invata sa faci una buna

| lilskies explică (pentru mgtow):

Păi cum sa ti explic am la banca semnătură cu numele meu de familie si la carnetul de marinar la fel tot cu num meu de familie și na am facut o greșeală la carnetul de marinar ca am pus altă semnătură deci imi trebuie o scuză bună

| mgtow a răspuns (pentru lilskies):

Le zici ca ai gresit sa ti-l faca bine ca nu e problema. Mai rau e sa minti asa te ard

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il declari pierdut si iti faci altul daca asta e moftul tau

| lilskies explică (pentru mgtow):

La cine mă duc? Și crezi că va avea o reacție frumoasă cand ii voi spune ca am greșit semnătură

| lilskies explică (pentru suntserios):

Pai dacă il declar pierdut pot schimba semnătură? Banuiesc ca semnatura mea veche este băgat in sistem adică asta de o am acum si in fișa școlară si in fisa care am luat carnetul răspunde mi te rog!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru lilskies):

La fiecare permis semnezi iar. Mi se pare atata bataie de cap pentru moftul tau

| mgtow a răspuns (pentru lilskies):

Nu conteaza ce parere au aia de la DRPCIV ei se ocupa cu permisulm le zici ca vrei sa modifici semnatura, platesti o taxa si iti face atul sant banii tai permisul tau