| Tinau_Robert_2002 a întrebat:

Cand am 18 ani, imi trebuie semnatura parintelui ca sa imi schimb buletinul?

Răspuns Câştigător
| p1nk03 a răspuns:

Nu. Dacă ești proprietar pe adresa unde dorești sa îți faci buletinul, te poți descurca singur. Dacă nu esti proprietar, ai nevoie de el împreuna cu actul de proprietate sa îți poți face buletinul. O alta opțiune( in cazul in care nu ești proprietar sau persoana proprietar nu vrea sa vina) este sa îți faci buletin provizoriu, inconvenientul fiind ca este valabil doar un an!