| CaPpY_7993 a întrebat:

Vreau sa`mi spuneti niste pastile din plante.naturale pentru slabit. care sa nu fie periculoase. straight face vreau sa slabesc maxim 5 kilograme in vreo 2 luni. ( nu vreau pastile care sa slabesc repede. adica sa nu se observe.). sa fie ca sh cum as tine o dieta... dau funda. sh vreau sh niste sugestii alimentare daca se poate. dau >funda.big grin

2 răspunsuri:
| Vanity a răspuns:

Nu vreau sa ma bag, dar eu zic sa renunti la faza cu pastilele pentru slabit, spun asta pentru ca matusa mea a incercat tot neamu` de pastile pentru slabit si a ajuns de n ori la spital la urgente, deci mai bine fa sport, construieste-ti o dieta echilibrata si renunta la prostiile astea! Succes!
PS: Nu te supara, e doar un sfat!

| CeaiuriDeSlabit a răspuns:

Sincer nu recomand pastilele de slabit, dar daca totusi vrei o metoda mai simpla si rapid iti recomand ceaiurile de slabit.
Ceaiurile noastre sunt 100 % naturale, dar combinatia de elemente care se afla in continut te pot ajuta sa slabesti pana la 9 kg in 15 zile. Toate astea bineinteles impreuna cu o dieta potrivita. Mai multe poti afla pe site-ul http://www.ceaiurideslabit.ro