| Alexx321321 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa slabesc 10 kilograme? Vreau sa mi spuneti ce trebuie sa fac, am 84 kg si vreau sa ajung la 74 de kg, cum trebuie sa procedez, intr-un timp scurt de 2 luni maxim! stiu ca pare ceva imposibil, am abonament la sala. Am slabit 18 kg si acuma nu mai pot sa slabesc! Si mai iau si L carnitina! Dau funda cine ma ajuta sa slabesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Primul pas este sa mergi la medic sa faci un minim de analize. Apoi, poti tine cura pe care medicul ti-o recomanda. Nu uita ca atunci cand vei da jos repede multe kilograme, la fel de repede le vei pune la loc, plus inca ceva in plus.

| AlexSalutir a răspuns:

Uite aici https://www.youtube.com/watch?v=zuhzWKbRq6s eu din pacate nu am facut numai doua saptamani din cauza conditiilor, mai aproape tot timpul ploia si era frig, in schimb in alea doua saptamani am facut un mare pas, patratelele se vad si acum destul de bine dupa freeletics si in forta am progresat desi nu am tinut dieta! exercitiile sunt dificile (foarte) dar sunt foarte bune, pentru un program de exercitii intra aici si fa un cont pentru ca doar asa rezolvi https://www.freeletics.com/en