| morenadolce a întrebat:

Spuneti-mi si mie o dieta rapida de slabit sau ceva ceaiuri sau pastile pentru slabit vreau sa slabesc m-am ingrasat un pic mai mult

6 răspunsuri:
| anamaria_6094 a răspuns:

Am si eu o intrebare totusi dc scrii toate intrebarile la categoria asta!? what ever! daca vrei sa nu mai arati ca palatul telefoanelor, sa ai gratia unei noptiere, sa ti se reverse suncile, sa provoci greata celorlalti si dezgust, sa nu se mai zguduie pamantul sub tine cand mergi, sa nu te mai confunde lumea cu un cos de gunoi unde se arunca toate gunoaiele si resturile, incearca sa nu te mai indesi cu atatea cefe de porc, supite de fasole, beri si mai ales dulciuri!

| Aniela2777 a răspuns:

Da'mi id'u taubatting eyelashes sa vorbim mai multe:p daca vreihappy

| Alexandru_8107 a răspuns:

Nu te-as sfatui sa folosesti orice minunatii pentru slabit. Sfatul meu este, multa miscare, adica mult sport.Este cel mai eficient mod de a slabi si fara reactii adverse.

| alinadumi a răspuns:

Incearca suplimentele acaiberry900. Eu le-am folosit si sunt foarte multumita de ele. le poti gasi pe http://www.acaiberry900.ro Nu am slabit atat de mlt cat scrie pe site dar am reusit sa dau jos destul. Partea buna e ca nu ma mai simt balonata si ca am mult mai multa energie!

| mihaelaelisa a răspuns:

Eu am slabit 7 ck intr o luna daca te intereseaza scrie mi pe mimibc2004@yahoo.it

| Mia_4690 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa incerci ceaiul verde. la mine a dat roade. scoate toxinele din corp si in felul asta slabestiwinking incearcawinking bafta