| Alexx321321 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa slabesc 10 kilograme? Vreau sa mi spuneti ce trebuie sa fac, am 84 kg si vreau sa ajung la 74 de kg, cum trebuie sa procedez, intr-un timp scurt de 2 luni maxim! stiu ca pare ceva imposibil, am abonament la sala. Am slabit 18 kg si acuma nu mai pot sa slabesc! Si mai iau si L carnitina! Dau funda cine ma ajuta sa slabesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si putin de inaltime daca ai 1.90 sau de la 1.83-.1.84 in sus trebuie sa slabesti putin nu foarte mult adica nu 10 kg sa devii stics! Dar daca vrei sa slabesti foarte mult alergat! Si fara cacaturi ca chipsurile, sucurile cu acid sau fara, ciocolata si porcarii asemanatoare si hrana fara grasimi!