| Gameover123 a întrebat:

Vreau sa mor, nu mai stiu ce sa fac TPU, trecutul meu a fost un cosmar nu pot sa ma gandesc la el fara sa nu ma intristez. Prezentul este un cosmar,iar viitorul, mi-e frica sa-mi imaginez viitorul. Viata mea este un infern. Poza cu mine va rog sa nu ma jigniti :( http://postimg.org/image/ospk4827d/

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Care este problema laughing Nu inteleg.
Esti om, ai un cap pe umeri. Poti sa faci absolut tot ce vrei in viata asta.

| Doub a răspuns:

De ce te-am jigni? Eşti un om absolut normal, doi ochi, un nas, ce e aşa interesant?
Şi eu tot nu am înţeles... de ce vrei să mori?

| zurick a răspuns:

Ce înseamnă ''infernul'' pentru tine?

| mentholinks a răspuns:

Impaca-te cu aspectul tau fizic care nu e chiar atat de rau.

| CristinaCrissaa a răspuns:

Buna, dragul meu! Asculta-ma, cu moartea nu rezolvi nimic! Odata ce te gandesti ca "vrei sa mori" inseamna ca ceva nu a mers sau nu merge bine in viata ta (ceea ce ai specificat si tu),insa, toti, macar o data in viata, am trait din dramele vietii, nu esti singur. Pe parcurs, toate se vor rezolva. Tot ceea ce trebuie este sa stai cu zambetul pe buze si sa gandesti pozitiv. Pare greu, dar nu e. O sa gasesti fericirea si o sa iti spui "ce fraier am fost cand credeam ca moartea e o solutie". Iti doresc multa fericire si succes! Te pup!