| Andreiu68 a întrebat:

Vreau sa stiu! Sunt clasa a 12-a la liceul economic, iar anul asta -2017adica,am sa dau bacu'. Nu stiu la ce am sa dau bacu'. Stiu ca la romana,mate e scris, istorie sau geografie la alegere, romana proba orala, competente digitale TIC, engleza sau franceza orala-iar la astea se iau caliticative, nu pici daca nu stii. Ar mai fii ceva?

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Istorie nu au decat cei de la uman, voi nu din cate stiu. Aveti romana obligatoriu, mate proba profilului daca esti la economic si la alegere dintre geografie / economie / logica.
La oral ai zis tu

| Subiectebacalaureat a răspuns:

Poti incerca sa inveti de aici www.subiectebacalaureat.ro
Site ul mai are de adaugat unele chestii dar e foarte bun