| gabryel a întrebat:

Vreau sa vad un film de groaza la care te sperii sigur (eu nu prea ma sperii la filme) vreau ceva infricosetor dati-mi si mie linck-uri dar sa aiba subtitrarea in romana si sa fie chiar de groaza.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Salut! stay alive-e cel mai tare film ever. a fost pe discovery la femei criminale despre si chiar m-am speriat de mentalitatea acelei femei waw!

| naviDIabLO a răspuns:

Uita-te la paranormal activity
Este singurul film la care am tremurat realmente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut "case 39" in ultima vreme, nu e ceva deosebit dar daca vrei cu adevarat sa te sperii incearca facturile de la telefon sau vezi cat ti-a venit intretinerea, dar sa fie lumina stinsa cand citesti cifrele, sa vezi atunci scary movie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo gabriel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Film de groaza