| Theooo23 a întrebat:

Vreau sh eu niste statusuri misto

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ce inseamna pentru tine misto?

| Andr33a96 a răspuns:

Nu-ti mai da cuvatul daca stii ca n-ai cuvant!
Cu fiecare secunda dorinta de a te strange in brate si de a te saruta creste, distanta asta ma omoara!
poate ca ea nu este fata pe care toti baieti o vor dar macar nu e fata pe care toti baietii au avut-o
În viața ta o să întâlnești 3 tipuri de oameni : cei, care o să-ți schimbe viața ta. cei, care o să-ți distrugă viața ta. Si cei mai importanti cei, care vor deveni viața ta!
Aş vreau să simţi cât te iubesc
Să-nţelegi cât îmi doresc
Să crezi în mine.
1. Your love is the beat of my heart! 2. Tu ai fost o parte din mine..Acuma nu esti deca o simpla amintire!
3.Mai tratat ca pe un copil..Ai zis ca poate nu stiu.Ce insemna sa iubesti!puppy dog eyes
4.Te iubesc sh cu sigurantsa o shtii.Iar tu faci la fel ca mine in fiecare zi!

| Andr33a96 a răspuns:

17.Închid ochii si zbier tare: sigur o sã reusesc!
18.Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat, sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat...
19. Certuri, nervi, multe se-ntampla intre noi, dar nu vreau sa fiu eu aceea care va declansa razboi! Caci cum se zice " Iubirea in final invinge!"
20.Ce usor e sa ne prefacem c-am uitat.Dar ne lipseste tot ce ne-a legat.
21.Nimic nu e asa cum pare, orice prostie de-a ta ma doare. oh go on
22.Te voi astepta, voi fi aici de te vei intoarce, te iubesc fie ca vrei sau nu iti place.
23.Si de ce sa te multumesti cu putin`. Cand poti avea totul?
24.I'm alive when you're in my world!
25.And I need u like a flower needs the rain
26.Credeam ca am uitat de toate Da` nu se poate...Astea`s vise colorate
27. A fost o mică joacă parcă era o glumă și băgam doza de fericire din zi în săptămână! 28.Amintirile vor rămâne doar cuvinte așternute pe hârtie.
29. Urasc cand trebuie sa raspund : " NIMIC! ", cand de fapt as vrea sa spun atatea. ♥