| xXveronikXx a întrebat:

Vreau si eu cateva nume americane de fete va rog dar repede! P.S. D-au FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Miza a răspuns:

Cu litera A: Amber, Ashley, Abigail, Angelina, Allison, Alice, Alicia, Anne, Addison, Amanda, Amy, April, Aubrey, Audrey, Aldercy, Abby

Cu litera B: Brittany, Britney, Barbara, Beverly, Briana, Bryony

Cu litera C: Charlotte, Cara, Cary, Chelsea, Chrissa, Clara, Coral, Cynthia

Cu litera D: Diana, Deborah, Denia, Diane, Danna

Cu litera E:Edith, Edena, Eloise, Ellette, Evelyn, Emma, Elizabeth, Eliza, Esme

Cu litera F:Fancy, Fern,

Cu litera G:Grace, Ginny, Gabriella, Georgianne, Goldie, Gypsy

Cu litera H:Hailey, Helen, Hillary, Hilda, Heather, Holly, Hope

Cu litera I:Isabella, Ivy,

Cu litera J: Jenna, Jane, Janette, Jennie, Jennie, Jennifer, Joanna, Jill, Julietta

Cu litera K: Kenzie, Kate, Katherine, Kiki, Kenda, Kary, Katia

Cu litera L:Leanna, London, Lisa, Lillian, Lorretta, Lily, Liza

Cu litera M:Mary, Macy, Mandy, Maya, Malinna, Martina, Melodi, Mercy, Milly, Molly

Cu litera N:Nelly, Noemy, Norina, Nellie

Cu litera O:Olivia

Cu litera Paula, Paulette, Prisca, Prue, Prunella, Paty,

Cu litera Q:Quilla

Cu litera R:Raven, Robyn, Rita, Rosalie, Rubi, Ruth

Cu litera S:Stacy, Sara, Sandra, Saffron, Saffie, Stefany, Steffanie, Scarllet, Sabrina, Sharon, Serena, Shirly

Cu litera T:Tracy, Tiffany, Tess, Terena, Taya

Cu litera V:Valentine, Veronica, Vivianne

Cu litera W:Wanda, Waverly, Wilona, Willow, Wren

Cu litera Y:Yeardley, Yasmine

Cu litera Z:Zita

Seară faină :*

3 răspunsuri:
| Lalaloveu a răspuns:

Abigail,Emma,Addison,Sophia,Ava,Natalie,Elisabeth,Amber,Amy,Britney,Charlotte,Susan,Adele,Aura,Isabell,Angelina,Lorna,Lynn. Mai sunt dar nu le scriu acum pe toate

| dragalasa a răspuns:

Sophia, Emily,. Mia,Elizabeth,Samantha,Natalie,Grace, Lily,Alyssa,Hannah, Brianna,Kaylee, Tyler,Anna,Allison, Victoria,Gabriella, Kayla, Landon, Sofia, Layla sper ca te-am ajutat :*

| Gabrielaa90 a răspuns:

Antonia,Katy,Kim,Jessica,Demi,Miley,Michaela,,Jennifer,Issabela,Emily,Ema,Chloe,Sophia,Stephanie,Madison,Olivia,Elizabeth,Smantha,Nathalie,Alyssa,Sarah,Taylor,Brianna,Evelyn,Alexa,Layla,Sydney,Julia,Carter,Arianna,Bella,Katherine,Maya,Madeline,Kaytlin,Charlotte,Angelina,Vanessa,Molly,Melanie,Serenety,Dnielle,Dorothea,Luisa,Lindsey.