| fancyLadyGaga a întrebat:

Imi spune-ti niste nume de fete americane? cele mai multe funtidaaaa

Răspuns Câştigător
| Octa_6104 a răspuns:

Cu litera A: Amber, Ashley, Abigail, Angelina, Allison, Alice, Alicia, Anne, Addison, Amanda, Amy, April, Aubrey, Audrey, Aldercy, Abby

Cu litera B: Brittany, Britney, Barbara, Beverly, Briana, Bryony

Cu litera C: Charlotte, Cara, Cary, Chelsea, Chrissa, Clara, Coral, Cynthia

Cu litera D: Diana, Deborah, Denia, Diane, Danna

Cu litera E:Edith, Edena, Eloise, Ellette, Evelyn, Emma, Elizabeth, Eliza, Esme

Cu litera F:Fancy, Fern,

Cu litera G:Grace, Ginny, Gabriella, Georgianne, Goldie, Gypsy

Cu litera H:Hailey, Helen, Hillary, Hilda, Heather, Holly, Hope

Cu litera I:Isabella, Ivy,

Cu litera J: Jenna, Jane, Janette, Jennie, Jennie, Jennifer, Joanna, Jill, Julietta

Cu litera K: Kenzie, Kate, Katherine, Kiki, Kenda, Kary, Katia

Cu litera L:Leanna, London, Lisa, Lillian, Lorretta, Lily, Liza

Cu litera M:Mary, Macy, Mandy, Maya, Malinna, Martina, Melodi, Mercy, Milly, Molly

Cu litera N:Nelly, Noemy, Norina, Nellie

Cu litera O:Olivia

Cu litera Ptongueaula, Paulette, Prisca, Prue, Prunella, Paty,

Cu litera Q:Quilla

Cu litera R:Raven, Robyn, Rita, Rosalie, Rubi, Ruth

Cu litera S:Stacy, Sara, Sandra, Saffron, Saffie, Stefany, Steffanie, Scarllet, Sabrina, Sharon, Serena, Shirly

Cu litera T:Tracy, Tiffany, Tess, Terena, Taya

Cu litera V:Valentine, Veronica, Vivianne

Cu litera W:Wanda, Waverly, Wilona, Willow, Wren

Cu litera Y:Yeardley, Yasmine

Cu litera Z:Zita,

7 răspunsuri:
| StreetDancer a răspuns:

Mackenzie
Anabel
Kristina
Rhonda
Anna
Jenny
Morgan
Bridgit

| M a răspuns:

Aria,
Hanna,
Emily,
Alison,
Spencer,
Jessica,
Jenna,
Miley,
Emma,
Mia,
Ella,
Alyssa,
Ashley,
Kimberly,
Melody,
Drucilla
Phillys
Nicole
Lily
Gloria
Victoria
Sheila
Jennifer
Brenda
Judith
Naomi
Kate
Christine
Lauren
Xenia
Ann
Jane
Sierra
Makenzie
Jill
Esther
Brittany
Merilyn
Sharon
Olivia
Bella
Silver
Anny
Adriana
Tina
Cherry
Samantha
Demi
Leah
Amy
Amanda
Angelina
Sandra
Eva
Kelly
Jordin
Michelle
Cleo
Taylor
Isabella
Julia
Nicole
Sarah
Lisa
Patricia
Helen
Dorothy
Madison
Susan
mARY
Ruth
Elizabeth
Margaret
Melissa
Megan
Abigail
Loren
Alice
sau uite aici
http://www.behindthename.com/nmc/eng.php
funda?

| unknow a răspuns:

Mie`mi place dalilahappy., geny si numele meu:Letty happy sper ca te-am ajutat happy bafta multa

| Sunshine_9509 a răspuns:

Buna!
Kayla
Alyssa
Madison
Alexa
Ella
Ashley
London
Izabella
Jennifer
mai sunt multe happy

| Ank02 a răspuns:

Annie Ashley Aly Angelina Alice Amanda Aj Ann Abigail Anna Annet Abbey Avril Anne-Lise Betty Britney Bella Branda Barbara Christina Catherine Carmit Claire Carib Demetria Demi; Drucille Dorothea Destiny Dorothy Danielle Elisabeth Emma Elena Emily Ewann Helena Hillary Hannah Hayle Ivana Isabella Jenny Judith; Jenet; Jennifer; Jessica; Janna; Katherine; Kimberly; Kate; Karen; Katty; Kesha; Lissa; Lily; Lindsay; Luisa; Leelee; Michelle; Michaela; Mary; Mara; Mariah; Megan; Makenzie; Melissa; Maddy; Mandy; Margaret; Miley; Mia; Nelly; Nicole; Olivia; Patricia; Phoebe; Ryan; Riley; Ronnie; Roberta; Ruth; Susan; Selena; Sabrina; Sarah; Sharon; Sheryl; Sandy; Terry; Xenia; Zara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bella,Emy,Jessica,Marie,Inna,Cheryle,Selena,Amelia,Mary,Any,Paris, Ashley,Christine,Alice,Kate,Patrice,Helene,Matilde,Viky,Belen,Caroline,Melinda,Yolanda,Edwina, Nancy,Helen,Michelle,Betty,Margaret,Dorothy, Lisa,
Lucy, Susan. FUNDA!

| valentina_2723 a răspuns:

1.carson
2.penn
3.brooke
4.aeysha
5.chelsea
6.ruben
7.sarah
8.ashley
9.michael
10.cassie
11.jennifer
12.noel
13.kierstin
14.lisa
15.adam
16.jane
17.jenny
18.katrina
19.scott
20.charlie
21.carlos
22.bruno
23.britney
24.camile
25.hayden
26.sollage
27.jesse
28.gus
29.winnie
30.amber
31.cindy
32.brad
33.blake
34.tim
35.tom
36.catalina
37.cody
38.isabel
39.gloria
40.whitney
41.giulia
42.allysa
43.andy
44.viola
45.olliva
46.justin
47.duke
48.paul
49.monique
50.david