| MaryMarry04 a întrebat:

Am nevoie de nume americane de fete si baieti. Funda pentru cine da cele mai multe!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FETE
Cu litera A: Amber, Ashley, Abigail, Angelina, Allison, Alice, Alicia, Anne, Addison, Amanda, Amy, April, Aubrey, Audrey, Aldercy, Abby

Cu litera B: Brittany, Britney, Barbara, Beverly, Briana, Bryony

Cu litera C: Charlotte, Cara, Cary, Chelsea, Chrissa, Clara, Coral, Cynthia

Cu litera D: Diana, Deborah, Denia, Diane, Danna

Cu litera E:Edith, Edena, Eloise, Ellette, Evelyn, Emma, Elizabeth, Eliza, Esme

Cu litera F:Fancy, Fern,

Cu litera G:Grace, Ginny, Gabriella, Georgianne, Goldie, Gypsy

Cu litera H:Hailey, Helen, Hillary, Hilda, Heather, Holly, Hope

Cu litera I:Isabella, Ivy,

Cu litera J: Jenna, Jane, Janette, Jennie, Jennie, Jennifer, Joanna, Jill, Julietta

Cu litera K: Kenzie, Kate, Katherine, Kiki, Kenda, Kary, Katia

Cu litera L:Leanna, London, Lisa, Lillian, Lorretta, Lily, Liza

Cu litera M:Mary, Macy, Mandy, Maya, Malinna, Martina, Melodi, Mercy, Milly, Molly

Cu litera N:Nelly, Noemy, Norina, Nellie

Cu litera O:Olivia

Cu litera Paula, Paulette, Prisca, Prue, Prunella, Paty,

Cu litera Q:Quilla

Cu litera R:Raven, Robyn, Rita, Rosalie, Rubi, Ruth

Cu litera S:Stacy, Sara, Sandra, Saffron, Saffie, Stefany, Steffanie, Scarllet, Sabrina, Sharon, Serena, Shirly

Cu litera T:Tracy, Tiffany, Tess, Terena, Taya

Cu litera V:Valentine, Veronica, Vivianne

Cu litera W:Wanda, Waverly, Wilona, Willow, Wren

Cu litera Y:Yeardley, Yasmine

Cu litera Z:Zita

BAIETI

Abbot
tAddison
Alan
Alastair
Alex
Allan
Anderson
Andy
Ashby
Aubrey
Augusti
Austin
Bailey
Barclay
Baron
Basil
Beckham
Benjamin
Benson
Bentley
Berry
Billy
Blake
Bob
Bono
Brad
Brandon
Brown
Bryan
Burton
Byron
Carter
Case
Chandler
Charlie
Charlton
Chester
Clark
Clement
Clinton
Colin
Conrad
Dalton
Danny
Darwin
Dash
Davis
Dean
Denzel
Drake
Drew
Dustin
Earl
Earnest
Eastwood
Eddy
Edison
Eduard
Eliot
Elton
Ernest
Eugene
Ferguson
Fitzroy
Frank
Fred
Gale
Garry
Geoffrey
Gibson
Gordon
Graham
Hamilton
Harlow
Humbert
Jack
Jameson
Jefferson
Joey
Johnson
Jonny
Judge
Kensington
Kimberly
Larry
Laurence
Lawrence
Lenny
Leonard
Lewis
Lucian
Luther
Maddox
Oscar
Robbie
Tudor

FUNDA?batting eyelashes :*

2 răspunsuri:
| simona223 a răspuns:

Fete:Emily.Jessica.Ashley.Sarah.Samantha.Jennifer.Amy.
Kimberly.Lisa.Mary.Susan.Linda.Betty.Barbara.Margaret.
Olivia.Isabella.Sophia.Grace.Brianna.Julia.Destiny.Rachel.
Katherine.Nicole.Stephanie.Zoe.Tiffany.Hope.Jasmin.
baieti:Jacob.Michael.Joshua.Matthew.Andrew.Christopher.
David.Jason.James.John.Robert.William.Richard.
Charles.Joseph.Anthony.Alexander.Nicholas.Ryan.
Jonathan.Noah.Brandon.Samuel.Benjamin.Justin.

| RoXyCy a răspuns:

Fete:Aldercy,Amanda,Amaris,Amber,Amy,Ana-Maria,Anne,Aubrey,Audrey,Avena,Azura,Beatrix,Belisma,Beverly,Bliss,Blythe,Briana,Brianna,Brita,Britannia,Britany,Britney,Britnney,Brittania,Brittany,Brittnee,Bryony,Cashlin,Charity,Charlene,Chastity,Chaylse,Chelsa,China,Chrissy,Christa,Christiana,Christy,Chyna,Clare,Clementine,Clover,Constance,Coral,Corliss,Creda,Cwen,Cynthia,Damara,Danya,Darcie,Darla,Deborah,Denia,Devona,Eda,Edaline,Edana,Edena,Edith,Edolie,Edwina,Edythe,Elinor,Ellette,Eloise,Elora,Elvina,Emily,Emira,Ena,Ethel,Ethelda,Evelyn,Eydie,Fancy,Farrah,Faylinn,Fayre,Fern,Fleta,Gardenia,Garnet,Gaye,Gelsey,Georgianna,Georgianne,Georgina,Ginger,Ginny,Glennis,Goldie,Goldy,Gypsy,Haile,Hailey,Hallie,Harva,Hayley,Hazelle,Heather,Heavynne,Hedwig,Hedy,Helena,Holiday,Hollace,Holli,Hollis,Holly,Hollye,Hope,India,Iria,Ivie,Ivy,Jada,Jade,Jane,Janet,Jemma,Jenna,Jennelle,Jennessa,Jennie,Jenny,Jessica,Jetta,Jill,Joann,Joanna,Joanne,Jolene,Julianne,Kenda,Kendra,Kennice,Kiandra,Laurel,Laurie,Leann,Leanna,Leanne,Leia,Leighanna,Lillian,Liza,Lona,Loriana,Loris,Lorretta,Lovette,Lynna,Mabel,Macy,Maddy,Mahogany,Malina,Malvina,Marcia,Marcie,Marietta,Marigold,Marli,Marly,Martina,
Mary,Mavis,Mayda,Melody,Mercia,Mercy,Merry,Mildred,Millie,Milly,Nan,Nellie,Noemy,Norina,Paprika,Patience,Pippa,Posy,Princess,Prisca,Prudence,Prue,Purity,Quilla,Raven,Robyn,Rosalie,Rosemary,,Rowena,Rubi,Ruby,Sabrina,Sadie,Saffron,Safira,Scarlett,Sebille,Serena,Serenity,Sharona,Sheryl,Sindy,Tacey,Tambre,Tatum,Taya,Terena,Teryl,Totie,Traci,Tress,Treva,Truly,Twila,Twyla,Waverly,Willow,Willona,Wren,Yeardley.

De baieti n'am mai avut timp sa caut, dar uite aici http://www.copilul.ro/nume-baieti/?field_6_3=1&field_6_16=1 :*