| Gabitza03 a întrebat:

Vreau si eu cateva porecle pentru numele cristina

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna criss, crisy, crysu, crysulika, kryssy, crissa, crista, cristinica, cristiana, tina, chrysa, cristinik/a, cristy, krizutza, cristynutza.
Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Ai putea folosi cam orice prescurtare sau alint derivat de la numele Cristina, dar si variante straine ale numelui... Uite aici, la variant forms :) http://en.wikipedia.org/wiki/Christina_(given_name)
Sper ca te-am ajutat xD
Btw, si pe mine ma cheama Cristina :D

| CoCaCoLa a răspuns:

Kiwi, Mumulina, Buburuza, Creata, Bubulina, Moby Dick, Turturica, Marmota,, Tutzi, Fify, Zuza.