| fetitza a întrebat:

Vreau si eu crakuri pentru jocuri daca vreti sa imi da-ti lasati un id de mess(fete)...sau un site de unde le pot lua gratis...[:X]/...mersi

2 răspunsuri:
| mada12 a răspuns:

In primul rand incerca sa nu mai scrii "Vreau si eu crakuri pentru jocuri daca vreti sa ymy daty lasaty un yd de mess" Renunta la scrierea asta...aici nu esti pe mess si sunt unele persoane care nu inteleg ce scrii.Pf...de alta parte...de ce ai net? Ai incercat macar sa cauti pe www.google.ro? sau este ceva nou pentru tine?