| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

Vreau si eu melodii triste...va rog sadsadsad

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Deci eu cred ca te apropii din ce in ce intr-o depresie si mai mare din ce moment ceri melodii triste, de ce triste? sa te intristezi si mai tare decat esti? sa nu mai scapi degraba de starea in care esti sau de ce? eu zic sa faci exact contrariul depresiei sa te inarmezi cu oprimism si veselie sa vezi partea frumoasa a vietii sa traiesti momentele placute si sa speri si sa visezi la altele si mai placute sa te gandesti ca viata e numai una e minunat ca o avem si respiram in fiecare zi si vedem soarele cu ea nu ne mai intalnim si nu merita sa o traim in tristete. orice problema are si o rezolvare intotdeauna pentru ca altfel nu ar mai fi o problema uneori timpul e cel care o rezolva dar si vointa noastra sa trecem peste orice pentru ca asa e viata gandeste-te ca tu poti sa duci mai mult decat duci acum pentru ca Dumnezeu nu ne da mai mult decat putem duce in viata si intotdeauna e loc de mai mult si totul e cu un scop dar uneori nu il intelegem si ni se pare ca nu mai putem sa iesim din situatie si noi santem cei care o facem mai tragica decat e. deci lasa melodiile de genul acesta si opteaza pentru forta vitalitate putere viata mai frumoasa optimism vointa veselie bucurie pace in sufletul tau si totul va fi mai frumos si mai bine ai sa vezi.

24 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Angel Arce- Acorralada, Eres tu
3 SE- Amintirile, Alaturi de ingeri
RBD-Camino al sol, Para olvidarte de mi
Gloria Trevi- Nina tonta e incapaz
Myriam y Fabiola- Pobre diabla

| daii a răspuns:

Tazy ft. Dudah-Ce a fost, Te caut
Jason Mraz-Life is wonderful, Please don't tell her
DJ Project - Falling down
Dj Aligator-Close to you
Funky Dj's-Dimineata
Beyonce-Dangerously In Love
DaOne-Tu m-ai pierdut, Acum regret tot
Bogdan Ioan si Sofia-Numai tu, iubirea mea
Bogdan Ioan, Sofia si Huzum-Fiecare zi
Da'Cruz-Pentru tine
Esra-Relatie la distanta
Inna-Goodbye
Jennifer Pena-Hasta al find del mundo
Lady Gaga-2nd time around
Soulja Boy-Kiss me through the phone
Toni Braxton-Unbreak my heart
Yahel-Love and emotion
Arash-Pure love
Adda-Prietenie adevarata, Satula de vorbe, Minti murdare facute praf
... daca mai vrei da un mesaj privatwinking

by daiiwinking

| JustMeFlory a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0csLlzdhAPk
Nu e neaparat trista... dar viata e frumoasa! De ce sa stai trista?:)

| alecs871 a răspuns:

N5 - Iti vei aminti
Divers - Din inima
Liric - Nu mai suntem impreuna
Massari - Real Love
Inna - I wanted you
Jaar Project - Oda ochilor tai
level 3 - alculta-ti inima
Crazy win - spunem adio

| Aurelia a răspuns:

RBD-Inalcanzable, Hoy que te vas...Maite Peronni-Esta soledad, Separada de ti... Enrique Iglesias-Esperanza...

| mircea a răspuns:

Daca vrei ceva cu adevarat trist, asculta "Tristan si Isolda"

| thehope a răspuns:

Chiar toata lumea e trista in seara asta? :-< O sa iti dau si tie cateva linkuri... dar nu crezi ca e mai bine sa incerci sa scapi altfel de tristete? Macar incearca sa asculti ceva mai vesel.ar fi si asta un pas...
Memories http://www.youtube.com/watch?v=bhzJO34SCoc
Still alive http://www.youtube.com/watch?v=SzmUde_EK5Y&feature=fvst (asta nu e tocmai trista :P )
time only knows http://www.youtube.com/watch?v=AVMpXzhzWZc
The kiss http://www.youtube.com/watch?v=ygNuRpwZqRU
Tell me now http://www.youtube.com/watch?v=Ui9GfsezhU4
Adagio http://www.youtube.com/watch?v=c1yJVW5kR8w
What hurts the most http://www.youtube.com/watch?v=Yj6MjMpbineM

| anonul a răspuns:

Tokio Hoteeeel

| matchpoint a răspuns:

Cargo-ploaia
sarah conor - just one last dance
- from sarah with love
cristina aquilera- hurts
nazateth- love hurts
madalina manole-ai crezut
celine dion- tell him
celine dion- all by myself
Sper sa-ti placa.

| giulia_6563 a răspuns:

Asxx-acela'si drum.
R. Kelly - If I Could Turn Back The Hands Of Time.
laurentiu duta-visator.
cargo-ploaia.
Papa Junior si Moni-ca Ai sa-ntelegi.
Teasta- Pentru ea.
nico&cabron-nu pot sa mai suport.
nico-dulce amaruie.
andra-e vina ta.
3 sud-est-clipe.
3 sed-est-alaturi de ingeri.
3 sed-est-vorbe care tot mai dor.
ELGI - TE CAUT PE CER.
Fuego- Eu nu te intreb.
LILI SANDU - APROAPE DE TINE.
n&d -vino la mine.
n&d-nu pot sa uit.
n&d-vreau sa plang.
Non Stop-in urma ta. sper sa iti placa vreo ceva de aici. pop

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

Secondhand serenade

pe mine m'a ajutat peste momentele grele...

| Andishor a răspuns:

Imi plac foarte mult melodiile triste, numai ca nu prea reusesc sa ascult. Imi place foarte mult piesa asta http://www.youtube.com/watch?v=NHlY30l4UnU. Cred ca e singur trista pe care am auzit-o. Cred ca ai auzit-o si tu, dar oricum sper sa iti placa.;)

| AmphetamineGirl a răspuns:

Bullet for my valentine-Say goodnight
Bless the fall-Wait for tomorrow, Black rose dying
Voltaj-vara trecuta

| CaTa_6712 a răspuns:

Dj aligator-close to you

| Sabrina_2288 a răspuns:

Andreea Balan-O straina
Sofia-Vei ramane in gandul meu
Adela Popescu-Mai ramai
Diana-Mi-ai frant inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://juliee.wordpress.com/2009/10/11/tears/
Aici sunt 5.
sunt f triste:)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PIO-1000 de ganduri
Bitza-Sinuciderea unui inger
James Blunt-No Bravery
Aguilera-Oh mother
Fergie-Finally
Laura Stoica-Mai frumoasa
Jennifer Love Hewit-It will be all right-asta e bestiala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand marc anthony -may baby you, how could i, i swear, love is all, loneliness

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taylor Swift - White Horse
Avril Lavigne-Innocence
RBD - Inalcanzable
Andra-Ramai cu mine
Mia y Miguel - Yo no se que passo
Bosquito - Tu Esti Iubita Mea
Bosquito - OCEAN
Adela Popescu-Mai ramai
Inna-Sorry
Justin Bieber - Pray
Ady Cristescu-Nu vreau poveste de amor
sper sa iti placa

| ingerasfitos a răspuns:

Crazy win - spunem adio
3sud est - aproape d ingeri
c.i.a - unde ea
http://www.youtube.com/watch?v=V2LeDp3qffw
what's up - povestea inimii
http://www.youtube.com/watch?v=GKgY9SblFs0&feature=related

| cbn a răspuns:

Dj-Aliogator-Close to you, Ne-eu-Mad, Ne-eu-So sick, Ronan Keating-If tomorrow comes, Richard Marx-Right here waiting, Hazard, Chris Norman-Midnight lady, Bryan Adams-Please forgive me, Michael Jackson-You are not alone, Enrique Iglesias-Hero, Somebody is me, Voltaj-Vara trecuta, Richard marx-dependence(daca o gasesti pe asta te rog mult sa imi dai si mie pentru ca am avut-o si acum nu o mai gasesc), Mary si. blige-Without you, Mariah Carey-My all, Roxette-Listen to your heart, Laura Pausini-In asenza di te, Iio-Kiss you(chill out version), Claudia Pavel-Don`t miss missing you, Francis Cabrel-Je l`aime a mourir, Francis Cabrel-Je t`aimais je t`aime je t`aimerais

| suferinta2009 a răspuns:

Pentru ce... daca ai sa le asculti mai rau iti faci...raul si nefericirea se pot uita cu rambetul si ascultarea melodiilor fericite si pline de viata...ascultale si danseaza in casa si vei vedea ca poti trece mai usor peste. o zi fumoasa sa ai.

| roberttpu a răspuns:

R.Kelly ft. Keri Hilson - Number one