| francy_4608 a întrebat:

Vreau si eu mess-uri sau ststusuri de mess pentru prietenie trste sau vesele va rog!

Răspuns Câştigător
| Alessandra_6898 a răspuns:

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

*Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei. (A boyfriend stabs you in the heart, a stranger stabs you in the front, a friend stabs you in the back, but best friends don’t carry knives.)

*Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…

*Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat. (True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.)

*Daca saruturile sunt valuri/ Iti voi da o mare./Daca imbratisarile sunt raze/ Iti voi da un soare./ Daca prietenia ta e o stea/Iti voi darui toata galaxia /Pentru ea.

*Sunt inconjurata de ingeri. Ii numesc simplu PRIETENI. (I’m sorrounded by angels. I call them FRIENDS.)

*Dintre toti cei care vor intra in viata ta, numai prietenii adevarati vor lasa urme in inima ta. (There will be many people who will walk in and out of your life but only true friends will leave footprints behind.)*Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor. (A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future.)

*Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile. (Friendship is like the relation between hands and eyes. When the hand gets hurt, the eye cries, and when the eye cries the hand wipes its tears.)

*O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt. (A friendship that can end, never really began.)

*Nimic nu-ti poate schimba mai mult parerea despre un prieten ca succesul. Al tau sau al lui. (Nothing changes your opinion of a friend so surely as success: yours or his.)

*Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata.

*Drumul spre casa unui prieten nu este niciodata prea lung. Ca si calea spre inima sa. (The road to a friend’s house is never long.)

*Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri. (A friend is one who believes in you when you have ceased to believe in yourself.)

*Fereste-te de explicatii. Dusmanii oricum nu te vor crede, iar prietenii nu au nevoie de explicatii. (Never explain–your friends do not need it and your enemies will not believe you anyway.)

*Never forget the people who made you who you are.*She’s my best friend. Break her heart and I’ll break your face!

*Cel mai bun accesoriu pentru o fata: prietenii ei. (The best accessory a girl can have: her best friends.)

*Laughing until your stomach hurts is what friends are for.

*E mult mai usor sa transformi prietenia in dragoste decat dragostea in prietenie. (It’s much easier to turn friendship into love, than love into friendship.)

*You know you’ve got the greatest friends when the only time they make you cry is when you’re laughing too hard.*Friends are forever. Boys (girls) are whatever.

*Good friends don’t let you do stupid things… alone.

*A true friend is like a good bra: supportive, hard to find and close to your heart.*A best friend is like a 4-leaf clover, hard to find, lucky to have.

*Friendship is like China bowl: once broken, can be mended but crack is still there.

*A friend is one who knows you and loves you just the same.

*A friend is one who knows us, but loves us anyway.

*Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.

*Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

*Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.

3 răspunsuri:
| zhuzhu a răspuns:

*¦Am talent si mare stil. fata, spate si profil
*¦Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
*¦Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
*¦Dupa barbat si autobuz sa nu alergi niciodata. ca dupa o jumatate de ora vine altu
*
*¦Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul .

*Dragul meu chiftea prajita,
Tinichea hodorogita,
Te iubesc si te ador
Ca pe-un pui de curca chior.
*ce face o vampiroaica singura in desert?
asteapta sa-i vina ciclul
*Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru,dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera
*Iti doresc sa ai mainile pana la piept limba pana la genunchi si sa te manance in cur big grin
*Un domn se duce ingrijorat la doctor: -Domnule doctor imi cade parul cum pot sal pastrez?la care doctorul:-Intr-o cutie
*dnd mie` rau nu mai pot cad jos din picioare mor aoleo ma ia cu lesin
*Sunt un puiutz de inger,cine ma cumpara ii indeplinesc 3 dorinte.laughing
*De ce te uiti asa la mine cu ochi tristi si goi? nu crezi c-ar fi mai bine SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
*Numai obezele nu ma suporta pe mine pentru ca impreuna cu AXION luptam impotriva grasimii
*Shi daca viata`i cruda o pun pe gratar
*Pasarile ciripea, nu avea treaba, se distra
*Da`te Mai Incolo Sa Intru Si Eu Online
*Mers Padure Picat Jos Cand Pus Mana Moale Fost Dus la nas pute si-o fost ala bistosi **** fost
*daca din toti baietii de pe pamant si fi fost numa tu mas cupla cu o maimutzalaughing
*salveaza planeta ! sinucidete
*cand iti gasesti nevasta in pat cu un amant ce ai putea sa faci? bagate si tu intre ei! e mai distractiv in 3
*CE ti-as saruta buzele alea de gainalaughing
*Cand mor sa imi scrietzi pe cruce BRB
*teEd[d]y` are ptr` tNe` blushing dUreX , drOguri sh` toXine \:d/ winking rolling on the floor)
*Andreea ii spune Cristinei fata hai la majorat la Nicu la care Cristina dar cati ani face fata ? Andreea ii raspunde nu stiu fata dar hai sa mergemlaughing)
*Coafez gaini pretz avantajos!
*auzi? da atunci inseamna ca si vezi ca nu sunt la pc paa
*Barbatul e o comoara,de aceea trebuie ingropat.
*felicitari pentru noua ta prietena.pakt ca nu o place nimeni
*Multi kktzi, putina hartie! laughing
*esti ametit prost si tampit de aiurit da nu stiu cum team iubit.
*Hmmm. am o dilema: sa-mi tai venele, sau sa le las sa creasca?
*daca as avea un pork i-ash pune numele tau laughing))))
*ai observat ca eu am observat ca tu ai observat ca esti un prost?
*supararea ta ma doare la 2 metri sub picioarelaughing
*in viata mea nu am vazut asa cvea un cap ca al tau!laughing
*Nu-mi citi statusu'ca ma supar
*duc gunoiul . te las undeva?
*In padurea cu alune aveau casa 2 pisici.Vine pupaza si spune DND ca nu-s aici big grinbig grin
*S-a auzit o bubuitura?
Nu mah a cazut ala pe ganduri laughing
*daca plec, hai vii cu mine?"
Nu, iti dau jet:*
atunci, vrei sa raman cu tine?"
Pai daca ramai plec
*daca imi zici brb te pup daca imi zici dnd te sarut daca imi dai ignore te sarut cu limba:X ce alegi?hee hee
*As vrea sa te vad cum cazi tipand cu toata gura.iar eu de la balcon sa ti fac adio cu mana!laughing
*CuLmea SOmnuLui!: Sa Visezi Ca DOrmi! rolling on the floor
*ce sa-i faci, asta-i viata
dai din cur, si faci ca rata!
*Mai tii minte cand eram mici si frumosi mai ales eu, iar acum suntem mari si urati mai ales tu
*unde se pastreaza cel mai biine krne?
intre dintiwinking
*supararea cand imi vine bat la tine pana maine
*Tanara si buna.Buna da' nebuna ! caut gagic.ia sa vad am vreun curajos prin lista?
*Îti admir curajul, eu niciodata nu as fi avut curajul sa fiu în acelasi timp si idiot si poponar
*Salamu se tine in frigider nu in winap
*m-as duce dar n-am unde my bine m intork.
*ce bine ca maine e miercuri! parca ieri a fost luni.
*Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea…
*spui ca nu ma suporti dar te uiti la mine de parca mi'ai fi fanlaughing
*Am o intrebare cand.suntezZzi prosti va doar3laughing)?
*Doua clatite se plimbau prin desertul Sahara, deodata una se impiedica si ii sare gemu` "
*barbatii frumosi sunt de doua feluri:1-preoti sau 2- gay
*intotdeauna mi'am dorit sa am pe cineva la kre sa tzin,sa il iubesc,sa imi fie prieten dupe ce te'am intalnit pe tine m'am razgandit
*nu stiu de ce dar de fiekre data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeask.
*Care betzi un ou?
*De ce sa-mi iau gagic my mic decat mine?!la ce bun?sa-l iau sa-l cresc si sa mi-l F**A altele my bine nu
*din partea mea pentru cea mai iubita fiinta de pe planeta F*ck you!
*doi schieletzi se ciupeau de piele
*Cand stiu ca sunt proasta incep sa plang da cand vad alta' mai proasta ca mine ma linishtesclaughing
* Toti barbati sunt handicapati!? au un picior mai scurt ca celelate doua:
*BAAA! Ce faci acolo ? Date jos din iarba!
*stiu ca laptele mareste sanii!dar doamne mult lapte ai bautlaughing
*Un barbat are nevoie de 3 lucuri in viata : 1 masina 1 avion si o parasuta
*daca nu iti convine sa fii cu mine iao pe bunica poate e mai faina
*adevarata placere nu e atunci cand nu ai nimic de facut ci cand ai o multzime de lucruri si nu faci nimic huh big grin
*sunt o mik finetze invidiata de prea multe zdrentze
*nu stiu ce te face asa de prost,dar functzioneaza de minune
*as vrea sa te insult.dar nu cred ca te'ai prinde
*BRB alerg un sobolan prin bucatarie revin… nu e cine stie ce.
*nu ma judeca prea tare pentru ca nu esti in stare si sigur iti da EROARE!
*_____Cand cineva isi va bate joc de tine aduti aminte de mine____________________ {[winking]}
*hmmm.sti ce ai fost tu in viata mea?mda.ai fost insasi viata mea?aaa in nici un cazno talking ai fost.vagonulaughingrolling on the flooraltul a fost locomotiva
*culme nesintiri;s-a iti intrebi mama deca e virgina

*daca dai vrun buzz sau vreun msg la acest id.vei primi gratuit o excursie in lista d ig.smug:.hai.cat mai sunt klde bitetele.blushingbig grin
*toti t bat si toti t`enjura toti iti baga **** `n gura
park`ai fi maimutza lor f***-le maimutz`n c*r
*viata e prea scurta nu t pot astepta . chiar daca t iubesc du-te ba in ***
*Daca Imi Spui Ca Ma Iubesti N-am Sa Te Cred.Dar Daca Imi Dovedesti ITI FAC 3 COPII ! rolling on the floor
*Ultima mea dorintza. este baiatul de unica folosintza
*azi la ora de desen m-am gandit la tine.batting eyelashessi in loc sa fac desenul te-am facut pe tine!big grin.hee hee)
*Te ubesk de numai pot:X:X:X:X.cand te vad.:*:*:*.Ma Sui In Pod.hee heesh sa vezi cat tzin la tine.TRAG SH SKARA DUPA MINEEElaughing)))
*hy baby .ce faci vi la clatite cu usturoi ?
*wOw.c PoZa Tare.C ar Fi s'Ai DaI DeL3t3 ? rolling on the floor

* Te iubesc mai mult decat pe oricine, dar nu te iubesc mai mult decat ma iubesc pe mine .laughing
*Amintire, amintire, grea e viata de iubire. Tot iubesti,iubesti, si iubita tot nu esti.
*Noi fetele suntem ca telefoanele. Ne place sa fim tinute pe palma si sa ni se vorbeasca , dar daca apesi pe butonul gresit, ne deconectam.laughing
*De ce sa nu fii un penis: te nasti chel; vecinii tai sunt oua; un cur locuieste în spatele tau; cand esti excitat, vomiti si apoi lesini.
*O inima care te iubeste nu merita sa o minti niciodata. mai bine ucide-o, caci pe buzele iubitului mincinos sta otrava care ucide cel mai chinuitor.
*Daca eu voi plange si tu vei zambii inseamna ca eu m-am bucurat de placerea de a iubii si tu nu te-ai bucurat de nimic
*Acum tot ce a fost intre noi pare demult. incerc sa-mi amintesc, dar nu pot. tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine.
*Dragostea e intotdeauna rabdatoare si draguta, niciodata nu e geloasa. Nu e laudaroasa sau increzuta, nu e nepoliticoasa sau egoista. Nu se apara, dar nici nu se razbuna. Dragostea nu gaseste placere in pacatele altora, dar gaseste placere in adevar. Este intotdeuna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si sa indure
*Iubirea vietii tale va dori sa te intorci la ea, doar atunci cand vei fi implicat deja in alta relatie serioasa
*Cand te pregatesti pentru o intalnire si nu esti gata, perechea ta va sosi cu 20 minute mai devreme; iar atunci cand esti gata la timp, ea va veni cu 30 minute mai tarziu
*Daca vrei sa traiesti o clipa, razbuna-te !
Daca vrei sa traiesti o viata iarta !
*Te iubesc ca-n prima zi, cand raze de soare aurii, cadeaua usor purtate de vant, asupra noastra pe Pamant. Te iubesc, te voi iubi, si chiar daca soarta ne va desparti, iubirea noastra va sta acolo sus scrisa-ntr-o stea.
*Am crezut ca daca te voi ierta te vei schimba.,dar ai ramas asa cum ai fost.Am iubit pe acel care m-a tradat,si peste un timp mi-am dat seama ca iubesc pe un nimeni.Nu-mi pasa ce vei crede de acum inainte despre mine.Imi pare rau ca ti-am iubit.ADIO
*Sunt aici .caci acolo unde vreau sa fiu .nu sunt
*Va venii odata vremea cand vei zice:"Acum sunt pentru tine,nu sunt pentru alta",iar eu in lacrimi iti voi raspunde:"Ai fost pentru mine acum fi pentru alta"
*ne-am intalnit intamplator ,ne-am iubit,tu ai devenit totul pentru mine,si la un moment dat de DUMNEZEU ne-am despartit dintr-o greseala.eu as vrea sa ne inpacam dar nu stiu ce crezi tu despre asta.daca ma iubesti cu adevarat vei dori sa ne inpacam,iar daca eu nu te pot avea atunci nici nu am de ce sa traiesc.
*stau si ma gandesc la clipele frumoase petrecute impreuna...la inceputul nostru la primul sarut.care acum imi sfasie mintea d durere s teama ca voi gasi tot asa un baiat nepasator ca tine care imi va ruina inca o data sufletul astept ziua in care vei spune ca iti pare rau s ca iti ceri iertare
*czzdIde%gqSL parola de la filmeonline.me
*DND, doar cei din lista de ignore ma pot deranja
*Doar o persoana ma poate deranja si aia crede-ma nu esti tu
*Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
*Atunci cand iubesti pe cineva genele ti se ridica si coboara si mii de stelute ies din tine
*Aminteste-ti sa-l imbratisezi cu dragoste pe acel de langa tine
Pentru ca aceasta este singura comoara
Care o poti oferi cu inima si nu te costa nimic.
Aminteste-ti sa spui ,,TE IUBESC,,partenerului si persoanelor pe care le indragesti,
Dar mai ales sa o spui din inima.
O sarutare si o imbratisare vor alina durerea,
Atunci cand sunt sincere.
Aminteste-ti sa-i tii pe cei dragi de mana
Si sa pretuesti acel moment
Pt ca intr-o zi acea persoana nu va mai fi langa tine!"
*cand o vei imbratisa te va durea.pentru ca in oki ei se va reflecta imaginea mea,,stai lin nu ma ranesti chiar ma amuza sa realizez cat de putin gandesti
*de azi viata mi se va schimba.si las.las totul in urma mea,,sunt clipe in care am suferit.si au fost zile in care am plans si am zambit.dar azi de azi o iau de la inceput
*Ubesti un pik ubesti un pik mai mult. ubesti mai mai mult. ubesti enorm :X:X:X UBESC puiu meu :X puiu meu ubeste nebuniciu lui :X ne ubim mai mai mult. ne ubim ENORM :X
*L-am rugat pe Dumnezeu sa-mi gaseasca un baiat pe care sa-l iubesc si sa ma iubeasca. Mi-a spus ca trebuie sa caut si sa-l gasesc singura. Asa.te-am gasit pe tine.si de atunci.ai ramas in inima mea si o sa ramai pentru totdeauna pentru ca in inima mea are loc o singura persoana si aceea esti TU! Te IuBeSc 4 EvEr! Si nu o sa te uit niciodata! Igerashu`tau
*Ti-ai batut joc de iubirea noastra, mintindu-ma ca ma iubesti.acum te las si iti doresc tot binele din lume…dar ca mine nu ai sa mai gasesti
*Orice minut_un inceput _Viata merge inainte indiferent de ce ai faqt_ Poate ai grEsit,poate ai mintzit_Ti-am mai sp__: ''NE VEDEM acolo SUS!'""
*.[]°° Pentru Un Moment...Am Crezut Ca Ma Vei Distruge...Dar Uite'ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte DoOlce.
*Poate incerc prea mult sa m-amagesc... ca te pot uita, dar si-acuma simt pe buze. uneori. sarutarea ta!
*sunt a celui ce ma iubeste.cel ce ma iubeste este al meu.poti sa vopsesti cioara in alb tot nui porumbel.la fel cum niciuna nu este.ce reprezint eu pentru el
*atunci cand ai sa ma ranesti.aduti aminte ca ai facuto deja...atunci cand ai sa vrei sa ma incalzesti cu vorbe frumoase,,,aduti aminte acum numai cred in povesti
*Chiar de'ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi.pentru ca stii...viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist daca nu m'as purta asa?happy
*Simpla in cel m`ai complex mod, timida cu un tupeu fantastic, energica intr-o lene notorie, zapacita in cel m`ai serios mod, optimista in cel m`ai pesimist mod posibil, rea dar totusi buna
*"Gandeste ce vrei despre mine devil Dar pastreaza pentru tine phbbbbt Nhu ma intereseaza ceea ce pe tine te deranjeaza ;P Jti ;> Eoh nhu stau dupa noroc [-x Dak vreau sa iasa fum stiu unde sa dau foc ;
*Dulce Sau Amara,Cuminte Sau Vulgara,Raman Mereu Originalatongue...
*Iti promit ... intr-o zi ai sa regreti ca m-ai pierdut ...iti vei mai aminti intr-o zi firar , fata aia chiar m-a iubit si am dezamagit-o
*cat timp mai ai un vis.cat mai speri.cat nu renunti.nimic nu e pierdut
*Daca zambesc nu inseamna ca nu ma doare.Daca rad nu inseamna ca nu sufar.Daca sunt aici nu inseamna ca nu vreau sa fiu acolo
*[[--**eU sUnT o FeReAsTra DeScHiSa.pT zBoRuL vIsUrILoR nOaStrE.tE iUb PaNa La DoAmNe DoAmNe si InApOi dE uN iNfiNiT dE oRi.o LuMe iN Kre NE iUbIM si U mA sTi Ma Ai Ma VrEi IaR eu tE pRiVeSc si NuMi AjUnGe te TiN si Nu Ma SaTuR Te Am Si Te MaI VrEaU.
*TOtzY din JurUl m3o IMI vanD coMplym3nt3.nimeNy nu sTy3 sa`My of3re s3ntyM3nt3``!(love struck)``(:X)``(love struck)``
* stiu sa fiu indiferenta, stiu cum sa ma port cu cei de teapa ta, stiu cum sa fiu falsa, am invatat de la voi, oricum viata merge inainte cu, sau fara prea multe cuvinte."
*Te uiti ca fraierul in trecut.Abia acuma iti dai seama de ce ai pierdut.cand ma vezi ca zambesc frumos.Iti dai seama ca esti un mare prost!"
*Inainte sa plec vreau sa stii ceva:.arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n’are de cinehappy
*Multzi imi ziceau sa te las dar am continuat sa sper . K o sa primesc aripi vreodata si o sa ma inalt din nou la cer . Okii tai erau unici . Iar prezentza ta ne facea sa parem ca 2 vedete
*Am uitat tot c a durut,am intors pagina si am sp:A TRECUT!nu'mi pasa ce'a fost candva.sunt alta,alta e viata mea.Ai grija d ea iubesteo,pastreazo de tot iar p mine privestema si lingete p bot
*Sunt simpla . Dar destul complicata , Iubesc dar urasc Iubirea , Ador soarele Dar inteleg si Ploaia , Sa nu'mi faci rau . Sunt atat de Inofensiva incat O sa'ti para Rau:]
*""Stilul meu te atrage batting eyelashes Personalitatea te cucereste ;> Cu zambetul pe buze :] si capul sus,voi ajunge intotdeauna acolo unde mi'am propus
*"Nu privesc in spate,las in urma tot ce'afost.Eu incercam sa ma ridic.Tu ma trageai in jos.Dar nu cedez cand ink stiu ca pot,ca mine sunt putine dar ca tine sunt totzi ;-j
*Eu traiesc .tu stai.eu sunt tot ce tu iti doreai.tot ce tu iubesti.si N`AY
*CReZi Ca Ma ImPReSiOoNeZi?:O.DeLoOc.whistling.Imi Dai DoOaR De INtTzeLeSsSbatting eyelashes.Ca Ttu PeNtTRu MiNe Ai MuRiTt straight face , DeSi Nu Crezihappy .AI SA VEZI
*Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul…
*stilul meu te atrage personalitatea te cucereste.cu zambetul pe buze.si capul sus voi ajunge intotdeauna acolo unde mi'am propus.
*Nici sticlele de alcool.Nici alte femei. N-o sa te faca sa uiti ochii mei!
*Crezi ca ma impreSsionezi ? Ai faCe bine sa vezi ca nu mai sUnt cum ma crEzi ! Am cresCut. am laSat in urmah` un treCut ! sh`aCum , cu capu` suS,pOt spune ca am ajunS unde am vrUth!"
*Are prietenii ;x are intentzii bune ;] e serioasa ;-j si nhu'i arde de glume :]] Are cel mai mare ptretz ;> trateaza fraerii cu dispretz >;p""
*Am uitat tot c a durut,am intors pagina si am sp:A TRECUT!nu'mi pasa ce'a fost candva.sunt alta,alta e viata mea.Ai grija d ea iubesteo,pastreazo de tot iar p mine privestema si lingete p bot
*""Cum se cheama un barbat inteligent, sensibil si aspectuos? Un zvon
*Asa e cand iubesti, pui suflet si gresesti
*mama are un beci plin de muraturi
tata are o bitch plina de figurirolling on the floor
*Frunzele ce kad nu se mai lipesk Inimile ce se despart…nu se mai unesk Lacrimile kre curg.nu se mai opresk
*Sa ai curaju`sa spui Da`.Sa ai curaju`sa spui Nu`.Si`n fiecre clipa a vieti`.Sa ai curaju`sa fii Tu"
*multi vad ceea ce pari si putini simt ceea ce esti
*Promit. Sa profit doar un pic
*V?sur? s†?an?i sc?s? pe O hâ?†ie S?fO?a†a
*?L? ?v?u?
*E bine sa stii ca e cineva care sa faca durerea sa nu ma doara, Te face sa zambesti un prieten scos din file de povesti
* Nu ne potrivim . Dar ne completam perfect
*Sunt chiar aici si tu nu ma vezi, fiindca tu nu poti sa vezi ceva in care nu crezi
*"Mai bine Fraierii sa taca cum se cuvine! daca nu voi pArea cum se cuvine.nana Fraiere nu DEPIND de tine
* Nu sunt singur in ploaie si vant. Am cei mai buni prieteni de pe pamant
*Fetele vor sa fie iubite, ascultate, respectate, sa fie cautate, sa fie considerate de incredere.si.cateodata doresc doar sa fie tzinute in brate
*[~`:X]E DeAsUpRa tUtUrOr vEgHEaZa CaNd AlTi DoRm Ea e sInGuRa trReAaZa GrEu sA AJuUnGi lA eA FiReSk SuNt mUlTe cA Ea dAr nU tOaTe sTrAlUcEsC[:X]
*Orice mi-ai spune acum e in zadar.Iubirea ta imi lasa un gust amar .Si vreau sa pleci din viata mea.Akm as vrea sa te pot uita.Tu NU STII SA IUBESTI!sadsad
*N am fost,n sunt si n voi fi niciodata perfecta,n mi-am dorit si nici nu`mi doresc dar am fost,sunt si voi ramane intotdeauna aceasi copila nebuna cu vise,sperante si dezamagiri
*Shhttt! TACI! E un cuvant potrivit pentru TINE ! Pai FaaAAah de cand vorbesti tu De Mine? Inchide Dracu Gura ! Stapaneste-ti Ura! Si Foloseste-ti Gura Numai Cand Sugi P**a !""
*""VoRbElE Nu aU VaLoArE StIu ca iNdIfErENtA DoArE.nU Te aScUlT nu aM NeVoIe dE poVeStI.aSa ca iTi iNtOrC SpAtElE sI Te lAs sA pRivEsTI"
*Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte
*Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitatsmug:X
*Am o tehnika speciala. stiu exact cum sa te bag an boala. sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapunlaughing
*Chiar daca în spatele unui vis se poate ascunde un cosmar…nu uita sa crezi în tine si toate problemele încet dispar
*O Fata Buna pOate sa Devina Repede Rea` [Asa ca date`n Sange sh` nu te mai Baga atat in viatSa mea
*respectul e ceea ce primesti.pentru ce faci si o faci bine.u ma barfesti destul.mdeci din respect ma pish pe tinelaughing
*au fost clipe si clipe,ai uitat sau nu,eu te-am iubit tu ai gresit si m-ai tradat .vezi tu,atat am asteptat sa vedem daca intelegi,ca poti sa ai tot ce-ti doresti daca stii ce sa alegi !:X"
*Omul trebuie sa aiba si prieteni si dusmani: prietenii îl învata ce trebuie sa faca, iar dusmanii îl obliga sa faca ce trebuie
*Uneori ma simt puternica,simt ca pot sa infrang orice durere cu un zambet,ca pot sa indur mai multa ura decat multi altii la un loc,dar de cele mai multe ori sunt doar eu""
*"NimEnI nU pOaTE mInTi, NiMeNi nu pOAtE AScUnDe cEva,,aTuNcI cand Se uItA DirEcT iN OChI UnEi PeRsOAnE MaI MUlT DecAt ViAta.iMi iUbEsC LIbErtAtea."
*mErEu KaTe'O ScHiMbArE. cAtE Un nOu pErSoNaJ. e vIaTa cA aTaRe Si mUlTe sUnT lAnGa eA. Da aStA Nu inSeAmNa cA ToTuL esTe BinE
*ImI PlaCe vRaJeAlA Ta. dAr nU InTeLeGe GrEsIt. DoAr DaCa tI;Am zAmBiT. nU InSeAmNa cA mAi vRaJiT.
*urate.nebune.frumoase.fitoase.cum ne consideri nu ne pasa...oriqm sim ca undeva candva.e si pentru noi cineva.nu ne intereseaza parerea ta::
*Ranile sufletului se vindeca cu dragoste iubestii si veii fii iubit. si iarta sa fii fericit
*Tu sti ca eu te iubesc :X Cu un zambet smecherescwinking Te fac sa ma iubesti La fel ca la inceput:X:X:X."
*''Desi departe, tu m-ai invátat cá iubirea e mai presus de orice,mai presus de distanta ce ne desparte''.miss you
*O pRiViRe sHi May DaT gAtA ...mI AI LuAt mInTziLe Mi Sa pUs PaTa.whistling""
*Zambeste intotdeauna chiar daca esti trist...zambeste doar asa vei fii fericit.zambeste si atat.:*:
*""Invata sa treci peste,,viata nu e o poveste cand destinul iti joaca feste.Nu trebuie sa plangi.Invata sa infrangi chiar daca trebuie sa mergi pe branci.Nu pune accent pe rani adanci
*""astazi cazi,te ridici,maine-ti trece si`ti amintesc ca unde-s doi puterea creste Ca impreuna trecem peste tot Ca o prietenie trece si prin FOC...""
*Din iubire se naste orice facere de bine,chiar daca o faci azi sau o faci chiar maine .Iubeste-ti prietenii adevarul si dreptatea,nu lasa sa le bata vantu,nici le duca apa .Iubeste,accepta,iarta.
*Dragostea calcata in picioare se razbuna,iar cel ce a calcat gresit pierde totul
*Uite`te in Ochi mei si spune`mi ce vezistraight face? Durere? a fosthappy acum smug nepasareahappy e defapt cheia
*defecTele meLe sunT caliTatziLe taLe".eu n`am defecte//asa ca tu.n`ai calitatzii
*ingeras din cer picat, ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire, s-a nascut a mea iubire vocea dezminte dar inima nu minte
*O Mie Ca Ea~NiCi`una Ca Myne []~AsTa O Shty FoaRte Byne*:stylu`l:: Ey Atrage Pryvirele~:: Stilu'l:: Meu FuRa >>Inimile
*am avut incredere in tine dar pe tine nu te a interesat...aquma ramai singur si eu imi fac decap!
* DrAgUtZa Kt S tE fAc Sa Te UiTi De DoUa Ori, DuLcE sUfIcIeNt De MuLT, pUtIn NeBuNa DaR nIcI sAlBaTiCa, GeNuL dE fAtA cArE tE fAcE sA zAmBeStI
*Ma gandesc la ce a fost si nu inteleg de ce, privesc la cum sunt si nu inteleg cum, ma uit in viitor si vad cum as vrea sa fiu doar ma uit
*Imi spun multi ca sunt frumoasa si ca imi sta bine cand zambesc,nu pot zambi atata timp cat altii ma ranesc,poate sunt frumoasa pentru multi ca tine dar niciunu nu stiti sa va comportatzi cu mine
*""Vei cauta privirea mea ,in fiecare ````ea```` din viata ta
*"am foartee muultee defecte in fata la alea'' care se cred PERFECTE
*Spui ca nu mai sunt la fel.ca m`am schimbat. dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat:
*De Cate Ori Vad Cum Visele Se Sfarsesc.De Atatea Ori Ma Ambitionez Sa Reusesc.Am Drumul Meu Si Asta Nu Se VA Schimba Se Aude O Voce .Si Speranta Moare Ultima
*adevar dar sh minciuni [on the phone lucruri simple [>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUna sunt briana si iti dau un mess "Elodia nu e moarta e pe inizibile, da-ti buzz! Sper sa-ti pl intrape aidiul meu biancamincu.pa
te pup dulce!