| Solanoo a întrebat:

Vreau si eu niste animeuri de dragoste, fara hentay, gay si lazbi.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Hmmmm sa vedem
kimi ni todoke-avaseaza foarte greu deci in unele momente pur si simplu ma dispera
kaichou wa maid sama- o comedie romantica merita mai ales dupa ce o sa il vezi pe usui
special a- foarte asemanator cu maid sama
pure rouge kimikiss- putina drama dar mertia un final bun
clannad si clannad after story- aici e destul de greu daca rezisti la drame peste drame merita dupa mine e pe primul loc slice of life despre final nu zic nimic, eu zic ca trebuie vizionat
amagami ss/+ - asta-i destul de ciudat parerea mea e facut dupa un joc de intalniri fiecare fata dispune de 4 episoade parca oricum merita
zero no tsukaima- la asta am ras in unele momente, din triunghi amoros devine hexagon laughing merita vazut

Lovely Complex - nu am privit din el decat vreo 7 episoade merita zis eu

1 răspuns:
| RazaDeLumina a răspuns:

Toradora