| Daria1995 a întrebat:

Vreau si eu niste avatare si puteti sa imi dati si niste status legate de vara va rog frumos!puppy dog eyes:*

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Uite aici poti cauta avatare: http://weheartit.com/. Si statusuri: Vara asta am sa ma indragostesc,vara asta am sa ma indragostesc,de tinee. :x

Unde nu o sa fii tu,cea mai mare distractie o sa fie!

Azi n-am chef sa fac nimic si basta. Vreau doar sa stau degeaba,se poarta vara asta.

Si-atunci ies afara, e vant si este vara si ceru-mi spune: "Fugi, ca eu platesc!

Distrati-va pentru prima oara, pentru ca e o zi de vara.

Vara asta este Zu! :x

Soare, prieteni si tot ce-am visat, suntem iar libere, v-am pupat. :))

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tyger a răspuns:

Www.Ystatus.ro gasesti si avatare si statusuri si tot ce vrei