| Roxana_6908 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii in romana. dar nu manele:*
FUNDA:X:X:X:X

4 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Incearca piesele de la Blaxy Girls, adda, bambi. Inafara de ce se da pe Utv, Mtv si KissTV, astea sunt cantaretele pe care le stiu, si care canta in romana. Succes mult! sper ca te-am ajutat.Bye!

| Pisoiul a răspuns:

Iti place muzica ca si mie.Incearca hip-hop muzica celor de la B.U.G. Mafia este o muzica splendida ei spun tara asta pe vorbe in cantecele lor.Nu sunt multe melodii in Limba Romana deoarece pentru ce sa cante cineva in Limba Romana, daca poate sa cante in engleza/Marea Britanie unde are audienta mai mare? Spre exemplu de ce crezi ca canta in Engleza Ina?

| SaraDundee a răspuns:

Nu sunt sigura daca o sa-ti placa dar merita macar sa incerci. So : Fara Zahar -Dumitru,Florin Chirila -Chiar daca,Taxi -Cele doua cuvinte, El Negro-Lasa-ma, hmmm mai sunt multe oricum cauta pe domnul google happy