| Star99 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii pentru zumba va rog! Ma duc la zumba si sunt foarte multe melodii care imi plac.Credeti ca ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Emoooo a răspuns:

Hey! uite aici:1.ricky martin-drop it on me 2.toybox-sailor song 3.shakira-loca 4. daddy yankee-rompe 5. daddy yankee-gasolina 6. pussycat dolls-jai ho 7. wisin &yandel-party 8.clifton-bassjackers 9.bob marley-bad boys 10. out &clean-propa face 11.afro-you soy el matador 11.bob marley-la la song 12. loona-bailando 13.garcia-bamboleo 14.mr president-coco jambo 15. miranda-vamos a la playa 16.shakira-rabiosa 17.shakira-give it to me 18. tim james nevermind-twist my hips 19. voltaj-un pas in fata. Sper ca te-am ajutat happy