| laviniaaa_1283 a întrebat:

Vreau si eu niste modele de unghii. da nu acelea de pe google. unele care le-ati inventat voi tongue

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

Pâi nu prea am inspiraţie, dar ai putea incerca iti faci unghiile negre iar pe unghia din mijloc poti sa faci un model gen : statele unite sau trasezi o linie cilindrica cu oja alba pe mijlocul unghiei si de pe linia accea incerci sa trasezi alte lini pe tot cuprinsul unghiei big grin tot de forma cilindrica. cred ca te-am ajutat laughing

1 răspuns:
| Patrăţel a răspuns:

Mersi de fundita;*;